استخدام معلم خصوصی
استخدام مدرس عربی کنکور

استخدام مدرس عربی کنکور

سریع ترین و آسان‌ترین راه استخدام شما به عنوان مدرس عربی کنکور، استادبانک است. استادبانک نقطه تلاقی ماهرترین اساتید کنکور است و شما می توانید با عضویت در استادبانک و ایجاد صفحه‌ای مخصوص‌به‌خود هم اینک تدریس خصوصی عربی کنکور را آغاز کنید. استادبانک برای شما تعداد زیادی شاگرد فراهم می کند و تنها وظیفه شما بالابردن کیفیت تدریستان است.

استخدام مدرس عربی کنکور در استادبانک

استخدام معلم خصوصی در استادبانک به سادگی امکان پذیر است. پس از ایجاد پروفایل و تکمیل اطلاعاتتان سیستم ارزیابی استادبانک (توضیح درباره سیستم ارزیابی استادبانک را پایین‌تر می‌خوانید) سطحی باتوجه به تجربه و تخصصتان برای شما تعیین می کند. سپس جذب شاگرد برای شما انجام می‌شود و درآمدزایی شما آغاز می‌شود.

سیستم ارزیابی استادبانک

هرچه رزومه‌ی شما قوی‌تر باشد ازجمله اینکه: مدارک تحصیلی بالا داشته باشید، تجربه بالا داشته‌باشید، دوره‌هایی گذرانده باشید، نمره های بالایی در آزمون ها داشته باشید و نهایتا سابقه کاری بالا داشته باشید ستاره‌هایتان بالاتر می‌روند. این ستاره‌ها از یکی شروع می‌شوند و تا پنج ستاره رده‌بندی می‌شوند.

طبیعتا اساتید تازه‌کار و کم‌تجربه و یا با رزومه نه‌چندان قوی کار خود را با یک ستاره شروع می‌کنند. اما جای نگرانی نیست چون به محض بالارفتن تجربه و توانایی‌های شما و جلب رضایت شاگردان ستاره‌های شما بالا می‌روند.

اساتید خبره که اساتیدی با تجربه بسیار و تخصص بالا هستند در سطح VIP قرار می‌گیرند. در این سطح سقف درآمدی وجود ندارد و دستمزد شما به صورت تصاعدی افزایش پیدا می‌کند. پس تلاش‌‌های خود را برای رسیدن به این سطح از همین امروز آغاز کنید.

درآمد معلم خصوصی کنکور در استادبانک

استخدام مدرس عربی کنکور
اساتید عربی استادبانک

درآمد معلم خصوصی عربی کنکور در استادبانک به تعداد ستاره‌هایش بستگی دارد. هرچه ستاره‌های بیشتری کسب کنید می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید و این یکی دیگر از مزیت های استادبانک است که شما هرچه توانایی و تخصصتان بیشتر باشد درآمدتان هم بالاتر می‌رود.

درصد کارمزدی که موسسات و آموزشگاه‌های مختلف از مدرسان میگیرند چیزی حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد است. اما استادبانک از این نظر هم به نفع شما عمل می‌کند و کارمزد تدریس در استادبانک چیزی حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد است. فارغ از اینکه جامعه دانش آموزان استادبانک بسیار زیاد است و تعداد شاگردان بیشتری از موسسات مختلف برای شما دارد.

باتوجه به اینکه قیمت تدریس خصوصی تهران با قیمت تدریس خصوصی اصفهان، شیراز، اهواز، کرج و دیگر شهرستان‌هایی که استادبانک در آن‌ها فعال است متفاوت می‌باشد، دستمزد معلمان خصوصی استادبانک به شرح زیر است.

تعرفه کلاس خصوصی عربی در تهران

مقاطعمیزان درآمدنوع
اول تا چهارم۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
پنجم ششم۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
متوسطه اول۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
دبیرستان۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰حضوری
کنکور۱۰۵.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
زبان عمومی۸۰.۰۰۰ تا ۱.۲۰۰.۰۰۰حضوری
زبان تخصصی۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
دانشگاهی۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
کنکور ارشد۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار عمومی۱۲۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار حرفه ای۱۲۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰حضوری
اول تا چهارم۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
پنجم ششم۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
متوسطه اول۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
دبیرستان۸۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
کنکور۸۵.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان عمومی۶۵.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان تخصصی۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
دانشگاهی۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
کنکور ارشد۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار عمومی۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار حرفه ای۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰آنلاین

تعرفه کلاس خصوصی عربی در شهرستان‌ها

مقاطعمیزانِ درآمدنوع
اول تا چهارم۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
پنجم ششم۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
متوسطه اول۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
دبیرستان۸۰.۰۰۰ تا ۸۵۰.۰۰۰حضوری
کنکور۹۰.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
زبان عمومی۶۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰حضوری
زبان تخصصی۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
دانشگاهی۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
کنکور ارشد۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار عمومی۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار حرفه ای۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰حضوری
اول تا چهارم۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
پنجم ششم۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
متوسطه اول۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
دبیرستان۶۵.۰۰۰ تا ۷۱۰.۰۰۰آنلاین
کنکور۷۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان عمومی۵۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان تخصصی۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
دانشگاهی۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
کنکور ارشد۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار عمومی۸۰.۰۰۰ تا ۹۲۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار حرفه ای۸۰.۰۰۰ تا ۹۲۰.۰۰۰آنلاین

شرایط مورد نیاز جهت استخدام مدرس عربی کنکور

  • تسلط بر درس

شرط ابتدایی شروع کار شما به تدریس عربی کنکور این است که تسلط کامل بر درس داشته باشید. توجه کنید که درصد بالای کنکور و یا نمرات بالا در این درس صرفا نشان دهنده تسلط یا عدم تسلط شما به درس نیستند. شما باید برای تدریس یک درس دیدی فراتر از دید یک دانش آموز نسبت به درس پیدا کرده‌باشید و علاوه بر دانستن تمامی نکات درس، به آن درس از بالا نگاه کنید و دیدی مسلط و “معلمانه” داشته باشید.

این دید علاوه بر نیاز به صرف زمان طولانی برای مطالعه درس با کلنجار رفتن با درس حاصل می‌شود. پس اگر صرفا یک دانش آموز قوی در یک درس بوده‌اید دلیل نمی‌شود که سطح تسلطتان در حد یک مدرس بالا رفته باشد.

  • مهارت تدریس

شرط بزرگ دوم برای شروع کار شما این است که تدریس را بلد باشید. فارغ از موضوع درس تدریس و آموزش دادن مطلبی به کسی خود یک مهارت است که با تجربه و یا آموزش وتمرین به دست می آید. اگر می خواهید در استادبانک پیشرفت کنید و به سطوح بالاتر برسید علاوه بر افزایش تسلطتان بر درس به بالا بردن مهارت تدریستان نیز فکر کنید.

  • روابط عمومی بالا

به عنوان مدرس خصوصی شما باید چه با دانش آموز چه با والدین ارتباط خوبی برقرار کنید. این ارتباط خوب علاوه بر موثر بودن در رضایت دانش آموز و خانواده ایشان از شما در فرآیند تدریس هم به شما کمک می‌کند و باعث می‌شود حرف شما بیشتر گوش داده‌شود.

  • مدیریت کلاس

برای این که فرآیند آموزش کامل انجام شود و نتیجه خوبی بدست آید لازم است که شما به‌عنوان مدرس کلاس را هدایت کنید. این کار گاهی با خارج شدن از حاشیه و جدی شدن انجام می‌شود و گاهی نیز باید با کمی استراحت دادن به دانش آموز و عمدا به حاشیه رفتن از خسته شدن او جلوگیری کنید.

مدیریت کلاس از آن دسته مواردی است که مستقیما وابسته به تجربه شماست. پس اگر در این مهارت ضعف دارید نگران نباشید با شروع کار این ضعف شما خود‌به‌خود از بین می‌رود.

  • پشتکار

نهایتا با رعایت همه‌ی این نکات ممکن است تدریس شما تدریس خوبی از آب در نیاید یا نتوانید رضایت دانش آموز و والدین را جلب‌کنید. بدانید که برای کسب موفقیت نیاز است که بارها شکست بخورید و تجربه مشترک همه‌ی افراد موفق تعدادی شکست در ابتدای کار است.

پس اگر کوتاه بیایید و از پیشرفت ناامید شوید و تلاش خود را متوقف کنید هیچ گاه نمی توانید سطح خود را بالاتر ببرید و به “بازی بزرگان” وارد شوید.

همچنین بخوانید:درآمد تدریس خصوصی عربی

اولین قدم برای استخدام شدن به عنوان مدرس عربی کنکور در استادبانک

اگر تصمیمتان را برای شروع کار گرفتید همین حالا می توانید از صفحه استخدام معلم خصوصی استادبانک کار خود را شروع کنید، مدارک و تخصص های خود را ثبت کنید و شروع به جذب شاگرد کنید. استادبانک بهترین پیشنهاد برای شروع کار شما به عنوان مدرس خصوصی عربی کنکور است.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

دیدگاهی ثبت نشده است.
×
ثبت نام به عنوان معلم خصوصی