استخدام معلم خصوصی
استخدام مدرس زیست شناسی کنکور

استخدام مدرس زیست‌ شناسی کنکور

درس زیست شناسی، در ادامۀ آموزش‌های درس علوم، برای دانش‌آموزان رشتۀ تجربی ارائه می‌شود و به موضوعاتی مانند جانورشناسی، گیاه‌شناسی، فیزیولوژی، زنتیک و غیره می‌پردازد. زیست شناسی از جمله دروس بسیار مهم کنکور برای دانش‌آموزان رشتۀ تجربی به حساب می‌آید.

طی سال‌های اخیر، رشتۀ تجربی به پرطرفدارترین رشتۀ متوسطۀ دوم تبدیل شده است. حدود ۲۸ درصد از شرکت کنندگان کنکور، در رشتۀ علوم تجربی تحصیل می‌کنند. هدف بسیاری از این دانش‌آموزان، قبولی در رشتۀ پزشکی و زیرمجموعه‌های آن است.

درس زیست شناسی نیز یکی از دروس مهم و سرنوشت ساز در این رشته است. به همین دلیل، هر ساله دانش‌آموزان و خانواده‌های بسیار زیادی متقاضی کلاس‌های خصوصی زیست شناسی کنکور هستند.

استادبانک با توجه به این موضوع و با هدف معرفی معلمان توانمند زیست شناسی، فراهم کردن فرصتی برای کسب درآمد این معلمان عزیز از تدریس خصوصی زیست شناسی و به منظور رفع دغدغۀ خانواده‌ها و دانش‌آموزان برای شناسایی بهترین معلم‌های خصوصی زیست شناسی، اقدام به استخدام مدرس زیست شناسی کنکور کرده است.

در ادامۀ این مقاله به شرایط و مزایا و مراحل استخدام مدرس خصوصی زیست شناسی کنکور و میزان درآمد معلم خصوصی زیست شناسی در استادبانک، اشاره کرده‌ایم.

همچنین برای دسترسی راحت‌تر شما عزیزان، لینک ثبت نام به عنوان مدرس خصوصی زیست شناسی در استادبانک را در انتهای این مقاله قرار داده‌ایم. با تکمیل فرم ثبت نام معلم خصوصی، رزومۀ شما در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی شده و نتیجۀ آن به شما اعلام خواهد شد.

مزایای استخدام مدرس زیست شناسی کنکور در استادبانک

استادبانک در طی سال‌ها فعالیت خود در حوزۀ تدریس خصوصی، همواره تلاش کرده تا دغدغه‌های اساتید خود را شناسایی و به بهترین شکل ممکن آن‌ها را رفع کند. در این بخش به صورت تیتروار به برخی از مزایای استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک اشاره می‌کنیم.

  1. انتخاب بازه‌های زمانی مورد نظرِ استاد برای تدریس خصوصی
  2. عدم ارائۀ شماره تلفن، آدرس، ایمیل و سایر اطلاعات شخصی استاد روی سایت استادبانک
  3.  ارائۀ رایگان پلتفرم‌های اسکای روم و ادوبی کانکت برای تدریس آنلاین
  4.  برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان برای اساتید، مانند اخلاق حرفه‌ای تدریس خصوصی و نمایش گواهینامه در پروفایل استاد
  5.  ارائۀ سیستم شایسته سالار برای معرفی معلمان به دانش‌آموزان
  6.  منصفانه بودن سهم استادبانک از کلاس‌های خصوصی
  7. ارجاع تعداد زیاد کلاس‌ به معلمان موفق و امکان کسب درآمدهای بالا
  8. امکان ثبت نظرات دانش‌آموزان در پروفایل استاد به منظور جلب اعتماد دانش‌آموزان و والدین
  9. بررسی قابل اعتماد بودن شاگرد به منظور اطمینان خاطر معلمان برای کلاس‌های حضوری

تسویه حساب منظم، پشتیبانی کامل از استاد با روش‌های مختلف، ارائۀ پیشخوان کاملا هوشمند که تمامی اطلاعات کلاس‌ها و شاگردان استاد در آن ثبت می‌شود، از دیگر مزایای همکاری معلمان خصوصی با استادبانک است.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.
مزایای استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک

درآمد مدرس زیست شناسی کنکور در استادبانک

درآمد مدرس زیست شناسی همانند سایر درس‌ها به عوامل مختلفی از جمله تجربۀ تدریس، تسلط کامل روی مطالب زیست شناسی همۀ پایه‌ها، نکات کنکوری درس زیست شناسی، ارتباط معلم با افراد فعال در حوزۀ تدریس خصوصی و شهر محل تدریس نیز بستگی دارد. هر چقدر که معلم خصوصی زیست شناسی در این موارد عملکرد بهتری داشته باشد، تعداد شاگردان و تعرفۀ کلاس‌های او نیز افزایش پیدا می‌کند.

میانگین درآمد برخی از اساتید زیست شناسی استادبانک، در ۶ ماهۀ اول سال، و با وجود تعطیلی مدارس در فصل تابستان، ماهانه بیش از ۶ میلیون تومان بوده است. در نظر داشته باشید که این ارقام، تنها مربوط به فعالیت این اساتید گرامی در استادبانک است.

اساتیدِ استادبانک بر اساس رزومۀ تدریس خود، جزو اساتید ۱ تا ۵ ستاره و یا در سطح VIP قرار می‌گیرند. این ستاره‌ها بر اساس نتیجۀ مصاحبه، توانایی‌ها و تجربیات تدریس، مدارک دانشگاهی، تألیفات و مقالات، مدارس و دانشگاه‌های محل تدریسِ استاد و… تعیین می‌شوند. قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی در استادبانک علاوه بر تهران و شهرستان یا آنلاین و حضوری بودن، به ستاره‌های استاد نیز بستگی دارد. البته با توجه به عملکرد استاد، تعداد این ستاره‌ها قابل تغییر است.

روش تدریس زیست شناسی

همچنین جداول زیر میزان دستمزد دریافتی معلم خصوصی ریاضی در استادبانک بر اساس میزان تجربه و تعداد ستاره‌ها را نشان می‌دهد. سهم استادبانک از هر جلسه ۲۵ درصد است که در مقایسه با آموزشگاه‌های آزاد مبلغ ناچیزی است. ضمنا در نظر داشته باشید که بخش زیادی از این مبلغ صرف تبلیغات، تولید محتوا، سئو و جذب شاگرد برای اساتید می‌شود و این دغدغه نیز به طور کلی برای اساتید رفع می‌شود.

تعرفه تدریس خصوصی زیست شناسی در تهران

مقاطعمیزان درآمدنوع
اول تا چهارم۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
پنجم ششم۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
متوسطه اول۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
دبیرستان۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰حضوری
کنکور۱۰۵.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
زبان عمومی۸۰.۰۰۰ تا ۱.۲۰۰.۰۰۰حضوری
زبان تخصصی۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
دانشگاهی۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
کنکور ارشد۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار عمومی۱۲۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار حرفه ای۱۲۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰حضوری
اول تا چهارم۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
پنجم ششم۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
متوسطه اول۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
دبیرستان۸۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
کنکور۸۵.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان عمومی۶۵.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان تخصصی۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
دانشگاهی۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
کنکور ارشد۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار عمومی۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار حرفه ای۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰آنلاین

تعرفه تدریس خصوصی زیست شناسی در شهرستان‌ها

مقاطعمیزانِ درآمدنوع
اول تا چهارم۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
پنجم ششم۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
متوسطه اول۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
دبیرستان۸۰.۰۰۰ تا ۸۵۰.۰۰۰حضوری
کنکور۹۰.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
زبان عمومی۶۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰حضوری
زبان تخصصی۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
دانشگاهی۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
کنکور ارشد۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار عمومی۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار حرفه ای۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰حضوری
اول تا چهارم۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
پنجم ششم۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
متوسطه اول۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
دبیرستان۶۵.۰۰۰ تا ۷۱۰.۰۰۰آنلاین
کنکور۷۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان عمومی۵۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان تخصصی۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
دانشگاهی۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
کنکور ارشد۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار عمومی۸۰.۰۰۰ تا ۹۲۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار حرفه ای۸۰.۰۰۰ تا ۹۲۰.۰۰۰آنلاین

شرایط استخدام مدرس زیست شناسی کنکور در استادبانک

برای استخدام به عنوان مدرس زیست شناسی کنکور به برخی شرایط عمومی و اختصاصی نیاز دارید. شرایط اختصاصی استخدام به عنوان مدرس زیست شناسی کنکور، داشتن تحصیلات یا تجربۀ کاری مرتبط با درس زیست شناسی و تسلط روی موضوعات این درس است. در مورد شرایط عمومی نیز می‌توان به توانایی و مهارت تدریس، توانایی برقراری ارتباط مؤثر با دانش‌آموز، آشنایی مقدماتی با روانشناسی تربیتی، بیان مناسب و موضوعاتی از این قبیل است.

مراحل استخدام مدرس زیست شناسی کنکور در استادبانک

برای ثبت نام به عنوان مدرس زیست شناسی کنکور در استادبانک، کافیست وارد صفحۀ عضویت اساتید شوید و فرم‌هایی که در این مرحله در اختیار شما قرار می‌گیرد را به طور دقیق تکمیل کنید. پس از پر کردن فرم‌ها، متنی تحت عنوان “توافقنامۀ استادبانک و استاد” در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بعد از مطالعه لازم است آن را تأیید کنید. ضمنا اگر حساب کاربری شما نواقصی داشته باشد، این موارد در پروفایلتان با رنگ قرمز نشان داده خواهند شد. پس از رفع این نواقص و بارگذاری مدارک ضروری، در انتها پیغامی را مبنی بر تماس از سوی استادبانک در پروفایل خود مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که تا مرحلۀ آخر ثبت نام را پیش رفته باشید و ثبت نام شما تکمیل شده باشد، پروفایلتان در نوبت بررسی توسط کارشناسان استادبانک قرار می‌گیرد. در نهایت، حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری از سوی استادبانک با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان مصاحبه با شما هماهنگ می‌شود. ضمنا در حال حاضر در این بررسی‌ها اولویت با اساتیدی است که تدریس حضوری را نیز انتخاب کرده باشند.

اگر طی این مدت، تماسی را از سوی استادبانک دریافت نکردید، پیشنهاد می‌کنیم وارد پروفایلتان شوید و از قسمت تیکت پشتیبانی، درخواست پیگیری خود را ثبت کنید تا در صورت وجود مشکل در مراحل ثبت نام، کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کند.

مرحله دوازدهم استخدام معلم خصوصی در استادبانک

در مرحلۀ بعد مصاحبه‌ای با مدرس به صورت تلفنی برگزار می‌شود. مدت زمان این مصاحبه با توجه به سوابق اساتید، حداقل ۵ دقیقه و حداکثر ۲۰ دقیقه خواهد بود. موضوعاتی که در مصاحبه مطرح می‌شود، در زمینۀ سوابق تدریس استاد، مدت زمانی که معلم می‌تواند به تدریس در استادبانک اختصاص دهد، آنلاین یا حضوری بودن تدریس، توانایی‌های استاد، متد تدریس و… اختصاص دارد.

بعد از انجام مصاحبه، در صورتی که معلم مورد تأیید باشد، کارشناسان تعداد ستاره‌هایی را از ۱ تا ۵ برای او در نظر می‌گیرند. در واقع هر چه معلم رزومۀ قوی‌تر و سابقۀ تدریس بیشتر و موفق‌تری داشته باشد تعداد ستاره‌های او نیز بالاتر خواهد بود.

مرحلۀ آخر نیز مربوط به شرکت در وبینار آموزشی و فعال شدن پروفایل استاد است. تا قبل از شرکت در وبینار آموزشی، امکان دریافت شاگرد برای استاد وجود ندارد. بعد از شرکت در این وبینار آموزشی، ظرفیت دریافت شاگرد برای استاد فعال می‌شود. موضوع این وبینار، شرایط همکاری با استادبانک و نکات اولیه برای شروع همکاری، دریافت شاگرد و برگزاری کلاس‌ها است.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.
راهنمای قدم به قدم استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک

استخدام مدرس زیست شناسی کنکور به صورت حضوری و آنلاین 

به عنوان مدرس زیست شناسی کنکور در استادبانک می‌توانید تدریس خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام دهید. البته توجه داشته باشید که اولویت بررسی رزومه‌ها با اساتیدی است که تدریس حضوری را نیز انتخاب کرده باشند. ضمن اینکه قیمت کلاس‌های خصوصی حضوری در مقایسه با کلاس‌های خصوصی آنلاین، ۱۵ درصد بیشتر است.

همکاری با استادبانک، یکی از برترین مؤسسات تدریس خصوصی در ایران

در این مقاله به بررسی شرایط، مزاحل و مزایای استخدام مدرس زیست شناسی کنکور در استادبانک پرداختیم. همچنین نمونه‌هایی از درآمد برخی معلمان خصوصی زیست شناسی استادبانک را در اختیار شما همکاران عزیز قرار دادیم.

در صورتی که به مطالعۀ سایر مقالات در زمینۀ روش‌ تدریس، توسعۀ شغلی معلمان، تکنولوژی‌های آموزشی، مدیریت کلاس و اخبار معلمان علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم به بخش‌های مختلف مجله اساتیدِ استادبانک هم مراجعه کنید. همچنین اگر به عنوان معلم به تدریس خصوصی علاقه دارید می‌توانید شرایط همکاری با استادبانک را مطالعه و فرم ثبت نام معلم خصوصی را تکمیل کنید یا از طریق شماره‌ ۰۲۱۵۴۴۳۵۰۰۰ با مشاورین ما در ارتباط باشید.

استادبانک همواره در تلاش است تا با همکاری برترین معلمان و اساتید کشور و با استفاده از تجربیات آن‌ها، نقشی تأثیرگذار در گسترش دانش، به روزرسانی اطلاعات معلمان و معرفی آن‌ها به دانش‌آموزان و دانشجویان کشور داشته باشد. هدف ما بالا بردن سطح کیفیت آموزش معلمان و ساختن آینده‌ای روشن برای فرزندان این سرزمین است.

شما چه تجربیاتی در زمینۀ استخدام مدرس زیست شناسی کنکور و همکاری با سامانه‌های تدریس خصوصی مانند استادبانک دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما و سایر همکارانتان به اشتراک بگذارید.
برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

دیدگاهی ثبت نشده است.
×
ثبت نام به عنوان معلم خصوصی