استخدام معلماستخدام معلم خصوصی
استخدام مدرس زبان- سامانه تدریس خصوصی استادبانک

استخدام مدرس زبان انگلیسی در استادبانک

آموزش زبان انگلیسی این روزها به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین، دانش‌آموزان، دانشجویان و سایر افراد جامعه تبدیل شده است. طبق یک گزارش، پیش بینی شده که تا پایان سال ۲۰۲۰، حدود ۲ میلیارد نفر در جهان، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی را پشت سر گذاشته‌اند.

عوامل مختلفی باعث شده که آموزش زبان انگلیسی به یکی از مهم‌ترین اهداف، در طول زندگی بسیاری از افراد تبدیل شود. مهاجرت، ادامه تحصیل، سفرهای خارجی، به دست آوردن شغل بهتر، کسب رتبه‌های برتر در کنکور و یا استفاده از کتاب‌ها و فیلم‌های زبان اصلی، از جملۀ این دلایل هستند.

با توجه به این شرایط، تدریس زبان به یکی شاخه‌های آموزشی پردرآمد در بین سایر رشته‌ها تبدیل شده است. سالانه افراد بسیار زیادی با سنین، تحصیلات و سطوح مختلف، متقاضی کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی از جمله کلاس‌های آیلتس و تافل هستند.

به همین دلیل، استادبانک به منظور فراهم کردن فرصتی برای کسب درآمد اساتید زبان انگلیسی از تدریس خصوصی و همچنین به منظور رفع دغدغۀ خانواده‌ها و دانش‌آموزان برای شناسایی بهترین معلم‌های خصوصی زبان، اقدام به استخدام مدرس زبان انگلیسی به صورت حضوری و آنلاین در تمامی مقاطع تحصیلی کرده است.

در ادامۀ این مقاله به شرایط، مزایا، مراحل استخدام مدرس زبان انگلیسی و میزان درآمد اساتید زبان در استادبانک، اشاره کرده‌ایم. لطفا با ما همراه باشید.

مزایای استخدام مدرس زبان انگلیسی در استادبانک

در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ معلم خصوصی باتجربه در استادبانک فعالیت دارند که بیش از ۴۳۰ هزار ساعت کلاس خصوصی را در این سامانه به صورت حضوری یا آنلاین برگزار کرده‌اند. استادبانک در انتخاب اساتید خود فرآیند نسبتا سخت‌گیرانه‌ای دارد. اما در صورت تأیید صلاحیت علمی و اخلاقی معلم و ورود به جمع اساتید این سایت، از مزایای بسیاری برخوردار خواهد شد.

در این بخش به صورت تیتروار به برخی از مزایای استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک اشاره می‌کنیم.

 1.  انعطاف‌پذیر بودن ساعات کار
 2. رایگان بودن ثبت نام اساتید
 3. عدم نمایش شماره تلفن، آدرس، ایمیل و سایر اطلاعات شخصی استاد روی سایت استادبانک
 4.  ارائۀ بهترین پلتفرم‌های تدریس آنلاین مانند ادوبی کانکت و اسکای روم به صورت رایگان
 5.  برگزاری دورۀ اخلاق حرفه‌ای تدریس خصوصی برای اساتید و نمایش گواهینامه در پروفایل اساتید
 6.  ارائۀ سیستم شایسته سالار برای معرفی معلم‌ها به شاگردان
 7.  منصفانه بودن سهم استادبانک از برگزاری کلاس‌ها
 8. امکان کسب درآمدهای بالا و ثابت برای معلمان توانمند
 9. امکان ثبت نظرات دانش‌آموزان در پروفایل استاد
 10. بررسی قابل اعتماد بودن شاگرد برای کلاس‌های حضوری
 11. تسویه حساب منظم و پشتیبانی کامل از اساتید
 12. ارائۀ پیشخوان کاملاً هوشمند برای ثبت تمامی اطلاعات کلاس‌ها و شاگردان

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.
مزایای استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک

درآمد مدرس خصوصی زبان در استادبانک

همان طور که گفتیم تدریس زبان یکی شاخه‌های آموزشی پردرآمد در بین سایر رشته‌ها محسوب می‌شود. بنابراین معلم خصوصی زبان با کمی تلاش و استمرار می‌تواند به درآمدهای قابل توجهی از تدریس این درس دست پیدا کند.

البته توجه به این نکته ضروری است که لزوما همۀ معلمان خصوصی زبان از چنین درآمدهای بالایی برخوردار نیستند. کسب درآمدهای قابل توجه از تدریس خصوصی زبان، به تلاش، ممارست، توانایی‌های بالای تدریس و تسلط شما به این درس نیز بستگی دارد. هر چقدر که در این زمینه‌ها عملکرد بهتری داشته باشید، تعداد شاگردان و هزینۀ کلاس‌هایتان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

در تصویر یک نمونه از درآمدهای ماهانۀ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک را مشاهده می‌کنید. کمترین درآمد ماهانۀ این استاد موفق، از بهمن ماه ۱۳۹۹ تا آبان ماه ۱۴۰۰، بیش از ۱۰ میلیون تومان بوده است. این رقم در برخی ماه‌ها به ۲۲ میلیون تومان نیز رسیده است.

استخدام مدرس زبان انگلیسی-سامانه تدریس خصوصی استادبانک
نمونه‌ای از درآمد تدریس خصوصی زبان در استادبانک

جداول زیر نیز میزان دستمزد دریافتی معلم خصوصی در درس‌های مختلف را نشان می‌دهند. همان طور که گفتیم مواردی مانند آنلاین یا حضوری بودن کلاس، برگزاری کلاس در تهران یا شهرستان، تعداد ستاره‌های اساتید استادبانک و بسیاری موارد دیگر روی تعرفۀ کلاس‌های خصوصی تأثیرگذار هستند.

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

مقاطعمیزان درآمدنوع
اول تا چهارم۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
پنجم ششم۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
متوسطه اول۸۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰حضوری
دبیرستان۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰حضوری
کنکور۱۰۵.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
زبان عمومی۸۰.۰۰۰ تا ۱.۲۰۰.۰۰۰حضوری
زبان تخصصی۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
دانشگاهی۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
کنکور ارشد۱۱۰.۰۰۰ تا ۱.۲۵۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار عمومی۱۲۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار حرفه ای۱۲۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰حضوری
اول تا چهارم۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
پنجم ششم۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
متوسطه اول۶۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
دبیرستان۸۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
کنکور۸۵.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان عمومی۶۵.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان تخصصی۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
دانشگاهی۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
کنکور ارشد۹۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار عمومی۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار حرفه ای۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰آنلاین

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی در شهرستان‌ها

مقاطعمیزانِ درآمدنوع
اول تا چهارم۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
پنجم ششم۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
متوسطه اول۶۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰حضوری
دبیرستان۸۰.۰۰۰ تا ۸۵۰.۰۰۰حضوری
کنکور۹۰.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
زبان عمومی۶۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰حضوری
زبان تخصصی۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
دانشگاهی۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
کنکور ارشد۹۵.۰۰۰ تا ۹۶۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار عمومی۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰حضوری
نرم افزار حرفه ای۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰حضوری
اول تا چهارم۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
پنجم ششم۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
متوسطه اول۵۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰آنلاین
دبیرستان۶۵.۰۰۰ تا ۷۱۰.۰۰۰آنلاین
کنکور۷۵.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان عمومی۵۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰آنلاین
زبان تخصصی۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
دانشگاهی۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
کنکور ارشد۸۰.۰۰۰ تا ۸۴۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار عمومی۸۰.۰۰۰ تا ۹۲۰.۰۰۰آنلاین
نرم افزار حرفه ای۸۰.۰۰۰ تا ۹۲۰.۰۰۰آنلاین

مراحل استخدام مدرس زبان انگلیسی در استادبانک

برای ثبت نام به عنوان مدرس زبان امگلیسی در استادبانک کافیست مراحل زیر را طی کنید.

 1. وارد صفحۀ عضویت اساتید شوید و فرم‌هایی که در این مرحله در اختیار شما قرار می‌گیرد را به طور دقیق تکمیل کنید.
 2. پس از پر کردن فرم‌ها، متنی تحت عنوان “توافقنامۀ استادبانک و استاد” در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این فرم را مطالعه و در صورت رضایت، آن را تأیید کنید.
 3. اگر حساب کاربری شما نواقصی داشته باشد، این موارد در پروفایلتان با رنگ قرمز نشان داده خواهند شد. پس از رفع این نواقص و بارگذاری مدارک ضروری، پیغامی را مبنی بر تماس از سوی استادبانک در پروفایل خود مشاهده خواهید کرد.
 4. در صورتی که تا مرحلۀ آخر ثبت نام شما در استادباتک تکمیل شده باشد، پروفایلتان در نوبت بررسی توسط کارشناسان استادبانک قرار می‌گیرد. حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری از سوی استادبانک با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان مصاحبه با شما هماهنگ می‌شود. توجه داشته باشید که در حال حاضر اولویت با اساتیدی است که تدریس حضوری را نیز انتخاب کرده باشند.

نکتۀ مهم: اگر طی این مدت، تماسی را از سوی استادبانک دریافت نکردید، پیشنهاد می‌کنیم وارد پروفایلتان شوید و همانند تصویر زیر، از قسمت تیکت پشتیبانی، درخواست پیگیری خود را ثبت کنید تا در صورت وجود مشکل در مراحل ثبت نام، کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کند.

مرحله دوازدهم استخدام معلم خصوصی در استادبانک

۵. در مرحلۀ بعد، مصاحبه‌ای با مدرس به صورت تلفنی برگزار می‌شود. مدت زمان این مصاحبه با توجه به سوابق اساتید، حداقل ۵ دقیقه و حداکثر ۲۰ دقیقه خواهد بود. موضوعاتی که در مصاحبه مطرح می‌شود، در زمینۀ سوابق تدریس استاد، مدت زمانی که معلم می‌تواند به تدریس در استادبانک اختصاص دهد، آنلاین یا حضوری بودن تدریس، توانایی‌های استاد، متد تدریس و غیره خواهد بود.

بعد از انجام مصاحبه، در صورتی که معلم مورد تأیید باشد، کارشناسان تعداد ستاره‌هایی را از ۱ تا ۵ برای او در نظر می‌گیرند. در واقع هر چه معلم رزومۀ قوی‌تر و سابقۀ تدریس بیشتر و موفق‌تری داشته باشد، تعداد ستاره‌های او نیز بالاتر خواهد بود.

۶. مرحلۀ آخر نیز مربوط به شرکت در وبینار آموزشی و فعال شدن پروفایل استاد است. تا قبل از شرکت در وبینار آموزشی، امکان دریافت شاگرد برای استاد وجود ندارد. بعد از شرکت در این وبینار آموزشی، ظرفیت دریافت شاگرد برای استاد فعال می‌شود. موضوع این وبینار، شرایط همکاری با استادبانک و نکات اولیه برای شروع همکاری، دریافت شاگرد و برگزاری کلاس‌ها است.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.
راهنمای قدم به قدم استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک

استخدام مدرس آنلاین زبان و مدرس حضوری زبان در استادبانک

به عنوان معلم خصوصی زبان در استادبانک می‌توانید تدریس خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام دهید. البته توجه داشته باشید که اولویت بررسی رزومه‌ها با اساتیدی است که تدریس حضوری زبان را نیز انتخاب کرده باشند. ضمن اینکه قیمت کلاس‌های خصوصی حضوری زبان در مقایسه با کلاس‌های خصوصی آنلاین، ۱۵ درصد بیشتر است.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینۀ آزمون آیلتس هستید پیشنهاد می‌کنیم به دپارتمان آیلتس استادبانک هم سر بزنید.
مجله زبان استادبانک

شرایط استخدام مدرس زبان انگلیسی در استادبانک

یکی از شرایط استخدام مدرس زبان انگلیسی در استادبانک، ارائۀ مدرکی مرتبط با این درس است. افرادی که در رشته‌های مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، ادبیات زبان انگلیسی تحصیل کرده‌اند و یا دارندۀ مدرک تافل یا آیلتس هستند در اولویت استخدام به عنوان مدرس زبان انگلیسی در استادبانک قرار می‌گیرند.

البته داشتن مدرک مرتبط برای ورود به جمع اساتید استادبانک کافی نیست. متقاضیان تدریس خصوصی در این سایت، از جنبه‌های مختلفی مانند مهارت در تدریس، استفاده از روش‌های نوین آموزشی، صبر و بردباری، توانایی اداره کلاس خصوصی، ارتباط مؤثر با دانش‌آموز و والدین  روانشناسی تدریس و غیره مورد بررسی قرار می‌گیرند.

همکاری با استادبانک، یکی از برترین مؤسسات تدریس خصوصی در ایران

در این مقاله از مجله اساتید استادبانک، به بررسی شرایط و مراحل استخدام مدرس زبان انگلیسی در استادبانک پرداختیم. همچنین نمودارهایی از درآمد برخی معلمان خصوصی زبان استادبانک را در اختیار شما همکاران عزیز قرار دادیم.

در صورتی که به مطالعۀ سایر مقالات در زمینۀ روش‌ تدریس، توسعۀ شغلی معلمان، تکنولوژی‌های آموزشی، مدیریت کلاس و اخبار معلمان علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم به بخش‌های مختلف مجله اساتیدِ استادبانک هم مراجعه کنید.

همچنین اگر به عنوان معلم زبان به تدریس خصوصی علاقه دارید، می‌توانید شرایط همکاری با استادبانک را مطالعه و  مراحل ثبت نام معلم خصوصی را طی کنید یا از طریق شماره‌ ۰۲۱۵۴۴۳۵۰۰۰ با مشاورین ما در ارتباط باشید.

استادبانک همواره در تلاش است تا با همکاری برترین معلمان و اساتید کشور و با استفاده از تجربیات آن‌ها، نقشی تأثیرگذار در گسترش دانش، به روزرسانی اطلاعات معلمان و معرفی آن‌ها به دانش‌آموزان و دانشجویان کشور داشته باشد. هدف ما بالا بردن سطح کیفیت آموزش معلمان و ساختن آینده‌ای روشن برای فرزندان این سرزمین است.

شما چه تجربیاتی در زمینۀ استخدام مدرس زبان انگلیسی و همکاری با سامانه‌های تدریس خصوصی مانند استادبانک دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما و سایر همکارانتان به اشتراک بگذارید.
برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

دیدگاهی ثبت نشده است.
×
ثبت نام به عنوان معلم خصوصی