استخدام معلم زبان کنکور-استادبانک

تدریس در رشته زبان یکی شغل‌های پر درآمد است. هر سال فارغ التحصیلان زیادی از این رشته به دنبال جذب شدن به عنوان مدرس زبان هستند. استادبانک با  استخدام مدرس زبان کنکور بستری را  برای علاقه‌مندان به تدریس زبان ایجاد کرده تا بتوانند شاگردان خود را بیابند و کلاس درس خود را تشکیل دهند، معلمی زبان شغلی جذاب و جالب است که به تخصص و مهارت نیاز دارد. اگر شما هم به دنبال تدریس خصوصی زبان هستید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

استخدام مدرس زبان کنکور

استادبانک درنظر دارد از معلمان زبان انگلیسی و یا کسانی که توانایی تدریس زبان انگلیسی را در خود می‌بینند دعوت به همکاری کند، اگر به تدریس خصوصی زبان انگلیسی علاقه مندید در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی  مراجعه کنید و با طی کردن مراحل ثبت‌نام به جمع خانواده بزرگ اساتید استادبانک بپیوندید.

درآمد مدرس زبان کنکور در استادبانک چقدر است؟

کسب درآمد بالا در استادبانک از طریق تدریس خصوصی روندی صعودی دارد. در استادبانک سامانه‌ای برای ارزیابی اساتید وجود دارد. این سامانه طبق رزومه، سابقه کاری، مدرک زبان و دوره‌های تخصصی گذرانده شده عمل می کند. هر استاد می تواند از یک تا پنج ستاره در این سامانه کسب کند.

یک سطح به نام VIP وجود دارد که اساتید ماهر در آن سطح قرار دارند. در این سطح است که درآمد استاد تصاعدی می شود. البته در سطوح دیگر امکان درآمد خوب وجود دارد. سطح ستاره یک متعلق به اساتید تازه کار است. در این سطح، اساتید با تدریس بیشتر می توانند سطح خود را بالا ببرند. هرچه رضایت شاگردان از استاد بیشتر باشد، ستاره بیشتری به استاد تعلق می گیرد. در نتیجه، امتیاز و درآمد بیشتر را به دنبال خواهد داشت.

درآمد زایی در استادبانک به شرح جدول زیر است. ستاره‌ها تعیین کننده درآمد استاد هستند. استادبانک تنها در ۱۵ تا ۲۰ درصد از این مبلغ سهیم است.

تدریس خصوصی در منزل اصفهان، تهران، تبریز، اهواز، شیراز، کرج، کرمان و مشهد انجام می پذیرد. قابل ذکر است که استادبانک در حال افزایش این تعداد می‌باشد، ولی تدریس آنلان در کلیه شهرهای ایران انجام می پذیرد.

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

[table “151” not found /]

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی در شهرستان‌ها

[table “153” not found /]
همچنین بخوانید: استخدام مدرس کلاس کنکور

شرایط مورد نیاز استخدام مدرس زبان کنکور

استخدام مدرس زبان کنکور
اساتید زبان انگلیسی استادبانک

استادبانک جهت استخدام مدرس زبان انگلیسی کنکور یک سری شرایط برای مدرسان درنظر گرفته که به قرار زیر می‌باشد:

  • رشته تحصیلی مرتبط با تدریس زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های زنده دنیا برای برقراری ارتباط است. برای استخدام مدرس زبان انگلیسی کنکور باید حداقل دارای یکی از مدارک زیر باشید: مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، ادبیات زبان انگلیسی، مدرک تافل یا آیلتس. البته قابل ذکر است که برای استخدام مدرس زبان کنکور، تجربه و مهارت از الویت‌های اولیه به حساب می آید.

  • مهارت و توانایی تدریس

داشتن توانایی ارائه مطالب دروس نیاز به مهارت و تخصص دارد. استاد ماهر کسی است که از مهارت‌های تدریس مانند زبان بدن شفافیت، گوش دان و ارائه گزارش درسی بهره ببرد. اکثر اساتید خبره و ماهر گزارش‌هایی از تدریس خود و نحوه پیشرفت دانش آموز آماده می کنند. همچنین استاد ماهر از تفکر انتقادی خود برای حل مشکلات دانش آموز استفاده می کند. (منبع)

  • صبر و بردباری

تحمل بالا و منعطف بودن مدرس کلاس‌های خصوصی یکی از عوامل مهم در استخدام مدرس زبان کنکور به حساب می آید. اگر استاد از قدرت تجمل بالایی برخوردار باشد، با طمأنینه به سؤالات دانش آموز خود پاسخ می دهد و از این رو رضایت دانش آموز را بیشتر جلب می کند.

  • تسلط کافی بر دروس

استاد مجرب و ماهر بر دروس خود تسلط کافی دارد. دروس کنکور به ویژه زبان انگلیسی نیاز به جمع بندی مطالب دارد. از این رو، تسلط روی نکات تستی و درس باعث درک بهتر دانش آموز از درس می شود.

  • مدیریت کلاس و دانش آموز

یکی از شرایط استخدام مدرس زبان کنکور در استادبانک، توانایی مدیریت کلاس است. استاد باید بتواند در زمان تعیین شده مطالب درسی مربوطه را تدریس کند. این یکی از هنرهای استاد است که بتواند دانش آموز را هم مدیریت کند. دانش آموز ممکن است از درس خواندن طفره برود. استاد باید طوری زبان را تدریس کند که دانش آموز علاقه به درس پیدا کند.

  • توانایی ارتباط موثر با والدین

روابط استاد با والدین باید طوری باشد که والدین احساس امنیت و آرامش کنند. این کار باعث جلب اطمینان والدین به شما می شود. در نتیجه، نظر و بازخورد مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد.

  • روانشناسی آموزش

جذب مدرس زبان کنکور نیازمند آشنایی مدرس با روانشناسی آموزش است. اساتیدی که محیطی آرام را برای یادگیری فراهم می کنند، مطمئنا جلب شاگرد بیشتری خواهند داشت. آموزش همراه با شادی و انرژی هم بسیار تأثیر گذار است. استفاده از روش‌های جدید تدریس، انگیزه دانش آموز را برای یادگیری بیشتر می کند.

  • توانایی جلب رضایت شاگردان

و اما شرط مهم برای استخدام تدریس خصوصی زبان کنکور. جلب رضایت دانش آموز، نتایج مثبتی مانند ستاره بیشتر و درآمد بالا به دنبال دارد. هرچه بیشتر رضایت شاگرد را جلب کنید، شاگردان بیشتری به دنبال شما خواهند بود. این موضوع به خلاقیت و هنر شما در تدریس بستگی دارد.

ویژگی مهم استادبانک

یکی از دلایل اصلی این موضوع، اعتماد بین دو طرف است که در استادبانک ایجاد میشود. در استادبانک، اساتید و دانش آموزان به راحتی با یکدیگر در تعامل هستند. همچنین، اساتید می‌توانند رزومه خود را د رمعرض دید بیش از ۲۱۰۰۰ دانش‌آموز بگذارند تا دانش آموزان هم بدون دغدغه و به راحتی استاد خود را پیدا می‌کنند.

قدم اول برای مدرس خصوصی زبان کنکور استادبانک شدن

برای شروع وارد صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی استادبانک شوید و مشخصات خود را وارد کنید سپس مدارک خواسته شده را بارگذاری نمائید، کارشناسان استادبانک در اسرع وقت رزومه شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و پنل کاربری شما به عنوان استاد زبان انگلیسی فعال می‌شود، آنجا درخواست‌های تدریس خصوصی از طرف دانش‌آموزان برای شما فرستاده خواهد شد و شما اولین جلسه تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود را آغاز خواهید کرد.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را در رابطه با این پست بیان کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید