استخدام معلم خصوصی
استخدام مدرس زمین شناسی-استادبانک

استخدام مدرس زمین شناسی

استخدام مدرس زمین شناسی مناسب و مجرب از ویژگی های خوب استادبانک است که توانسته با اتکا بر تجربه، آشنایی با حوزه های آموزشی و ریزبینی داوران، دغدغه والدین را برطرف نماید. استادبانک تلاش دارد تا مدرسین مجرب را از سراسر کشور به منظور ارتقای سطح آموزشی دانش‌آموزان بکار بگیرد.

استخدام مدرس زمین شناسی استادبانک

استادبانک برای استخدام مدرس زمین شناسی در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی اطلاعات اساتید را دریافت نموده و بررسی می نماید. اگر رزومه شما تایید شود در جمع اساتید برتر کشور قرار می‌گیرید و کلاس‌های خصوصی زمین شناسی خود را برگزار می‌کنید.

در استادبانک چقدر درآمد دارم؟

تعیین درآمد معلمان خصوصی استادبانک براساس مواردی است که در زیر گفته می‌شود:

دستمزد مدرس خصوصی بر اساس ستاره

میزان درآمد اساتید حوزه زمین شناسی در استادبانک به مواردی همچون رزومه کاری، سابقه، مدرک تحصیلی و دوره های سپری شده بستگی دارد. در همین راستا برای استخدام مدرس زمین شناسی فاکتورهای مذکور بررسی شده و بر اساس آنان بین ۱ تا ۵ ستاره به اساتید تخصیص داده می‌شود.

جذب مدرس زمین‌شناسی در استادبانک و درآمد وی تنها به ستاره‌های مذکور خلاصه نمی‌شود، بلکه سطوح VIP نیز وجود دارد که به اساتید برتر و خبره تعلق دارد. در این سطح، درآمد یک استاد به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد. با این توصیف هیچ گونه حد و مرزی نمی توان برای آن در نظر گرفت.

استاد یک ستاره استادی است که یا در ابتدای فعالیت تدریس قرار دارد و یا از لحاظ سابقه و رزومه در سطح ابتدایی می‌باشد. اگر اساتید در استادبانک بتوانند رضایت دانش آموزان و اولیای آنان را جلب نمایند و سطح تدریس خود را ارتقا دهند. می‌توانند خیلی سریع تعداد ستاره های خود را ارتقا داده و میزان درآمد خود را افزایش دهند.

همچنین بخوانید: استخدام مدرس زیست شناسی

روند تصاعدی درآمد مدرسان استادبانک

همانگونه که پیش‌تر توضیح داده شد میزان درآمد مدرسان استادبانک می تواند به صورت تصاعدی باشد. ستاره های یک استاد بیانگر میزان درآمد وی است. طبیعتا هرچقدر ستاره ها بیشتر باشد، درآمد استاد نیز بیشتر خواهد بود. این بین با جذب مدرس زمین شناسی در استادبانک، حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد از میزان درآمد به استادبانک تعلق می‌گیرد.

در ادامه میزان درآمد تقریبی برای کلاس خصوصی زمین شناسی در تهران و شهرستان ها به تفکیک ذکر شده است:

تعرفه کلاس خصوصی زمین شناسی در تهران

[table “151” not found /]

تعرفه کلاس خصوصی زمین شناسی در شهرستان‌ها

[table “153” not found /]

 تدریس خصوصی زمین شناسی حضوری و آنلاین

استادبانک با استخدام معلم خصوصی زمین شناسی به دو صورت تدریس خصوصی حضوری و تدریس خصوصی آنلاین کلاس‌ها را برگزار می‌کند. در بخش حضوری، کلاس‌ها به صورت حضوری در منزل دانش‌آموزان و یا هر مکان دیگر که توسط دانش آموزان یا اولیای آنان مشخص گردد، برگزار می‌گردد. در مقابل برای برگزاری کلاس‌های آنلاین محدودیتی وجود ندارد.

استخدام معلم خصوصی زمین شناسی استادبانک

شرایط استخدام مدرس زمین‌شناسی در استادبانک

برای استخدام مدرس زمین شناسی در استادبانک بهتر است شرایط زیر را داشته باشید:

رشته تحصیلی مرتبط با مواد درسی

در گام اول برای جذب مدرس زمین شناسی در استادبانک لازم است تا رشته تحصیلی استاد با درس موردنظر یکسان و همسو باشد. هر اندازه این تطابق بیشتر باشد، فاکتور مذکور می‌تواند به عنوان نقطه قوت در رزومه شما لحاظ گردد.

مهارت تدریس و استفاده از روش‌های نوین آموزشی

آشنایی اساتید با تکنیک‌ها و روش‌های جدید آموزشی، همچنین آگاه بودن از آخرین تغییرات کتب درسی کمک می‌نماید تا دانش‌آموزان به درس علاقه‌مند شده و کارایی تدریس بیشتر گردد. در همین راستا اساتید می‌بایست همواره دانش و استراتژی عملکردی خود را برای بهره‌وری بیشتر ارتقا دهند.

توانایی اداره کلاس خصوصی

مواردی همچون توانایی استفاده از زبان بدن، معطوف نمودن حواس دانش آموز به مفاد درسی، استفاده از تکنیک های سوال و جواب برای شرکت دادن دانش آموز در مباحث درسی و … می‌تواند منجر به ارتقا سطح کیفی کلاس خصوصی باشد. لذا یک استاد ماهر باید به این موارد آگاه باشد.

ارتباط موثر با دانش‌آموز و والدین

ارتباط با دانش‌آموزان و اثرگذاری بر روی آنان در هر نوع کلاس آموزشی اعم از حضوری و آنلاین مهم می‌باشد. لذا استفاده از اخلاق خوب، آشنایی با تکنیک های روانشناسی برای جلب نظر دانش‌آموزان از جمله مواردی است که یک استاد خوب برای اثربخشی تدریس خود بهتر است در نظر داشته باشد.

برای پر کردن فرم استخدام مدرس زمین‌شناسی استادبانک از کجا شروع کنم؟

برای استخدام معلم خصوصی زمین شناسی می توانید از طریق وب سایت رسمی استادبانک اقدام نموده و اطلاعات خود را وارد نمایید.

همچنین بخوانید: استخدام مدرس علوم تجربی

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

دیدگاهی ثبت نشده است.
×
استخدام معلم خصوصی