استخدام معلم خصوصی
استخدام معلم ریاضی کنکور-استادبانک

استخدام مدرس ریاضی کنکور

هرساله با هدف موفقیت در کنکور سرمایه‌گذاری زیادی در درس ریاضی انجام می‌شود و والدین و دانش‌آموزان به دنبال معلم خصوصی ریاضی کنکور هستند تا نکات کنکوری بیشتری یادبگیرند و توانایی تست زنی خود را بالا ببرند و رتبه‎های بالاتری به دست بیاورند. استادبانک در طرح استخدام مدرس ریاضی کنکور به دنبال فراهم کردن بستری برای ارتباط راحت معلمان و دانش‌آموزان است.

اگر به دنبال تدریس خصوصی ریاضی هستید می‌توانید با ثبت‌نام در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی از سایت استادبانک رزومه خود را در اختیار بیش از ۲۱۰۰۰ دانش‌آموز قرار دهید و درخواست‌های تدریس خصوصی زیادی را بطور رایگان دریافت کنید. با‌‌ ما همراه باشید تا اطلاعاتی درباره تدریس خصوصی ریاضی استادبانک و استخدام مدرس ریاضی کنکور ارائه دهیم.

استخدام مدرس ریاضی کنکور

استادبانک سامانه درخواست معلم خصوصی است و در طرح استخدام مدرس ریاضی کنکور با معلمان ریاضی یا کسانی که دانش ریاضی خوبی دارند و می‌توانند به خوبی آن را آموزش دهند، همکاری می‌کند، برای ثبت نام باید وارد سایت استادبانک شوید و در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی، مشخصات خود را وارد کنید و مدارک خود را بارگذاری نمائید، پس از بررسی روزمه، صفحه‌ی کاربری شما به عنوان استاد فعال می‌شود و درخواست‌های تدریس خصوصی به صورت رایگان برای شما ارسال می‌گردد.

همچنین بخوانید: استخدام مدرس کلاس کنکور

درآمد مدرس ریاضی کنکور در استادبانک چگونه است؟

در استادبانک می توانید بر اساس سطح تدریسی که دارید امتیاز کسب کنید و درآمد خود را بالا ببرید. سامانه ارزیابی استادبانک طبق تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و دوره های تخصصی گذرانده شده، به استاد مربوطه از یک تا پنج ستاره امتیاز می دهد. زمانی که به سطح VIP رسیدید، درآمد شما تصاعدی می شود.

کسانی که یک ستاره دریافت کرده اند اساتید تازه کار هستند که اولین جلسات خصوصی خود را با استاد بانک گرفته اند یا رزومه و سوابق آنها هنوز مانند افراد VIP نشده است. هرچه تلاش کنید نظر دانش آموزان را بیشتر به خود جلب کنید، ستاره بیشتری دریافت خواهید کرد. ستاره های بدست آمده، تعیین کننده میزان درآمد شما هستند که در جدول زیر آمده است. استادبانک تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد از این درآمد را برداشت می کند. این میزان درمقایسه با سهم ۴۰ تا درصدی آموزشگاه های خصوصی مبلغ کمتری است.

قابل ذکر است که در استادبانک می توانید تدریس خصوصی در منزل مشهد، تهران، اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز، کرج و کرمان داشته باشید که ظرفیت آن در حال افزایش است ولی می توانید در تمام شهرها تدریس خصوصی ریاضی کنکور داشته باشید.

تعرفه تدریس خصوصی ریاضی کنکور در تهران

[table “151” not found /]

تعرفه تدریس خصوصی ریاضی کنکور در شهرستان‌ها

[table “153” not found /]

شرایط مورد نیاز جهت استخدام مدرس ریاضی کنکور

  • تحصیلات یا تجربه مرتبط با رشته تدریسی

یکی از شرایط مهم برای تدریس خصوصی ریاضی استاد‌بانک داشتن تحصیلات یا تجربه مرتبط با رشته تدریسی است. چرا که این دو مورد از اصول اساسی تدریس و استخدام مدرس ریاضی کنکور هستند.

  • مهارت و توانایی تدریس

تدریس هر درسی به روش تدریس خاصی نیاز دارد. استفاده از روش‌های تدریس به روز و کارآمد بیانگر مهارت بالای شماست. علاوه بر این، می‌توانید جلسه تدریس خصوصی ریاضی کنکور خود را به خوبی اداره کنید باید بتوانید با شیوه‌های نوین تدریس بازدهی کلاس خود را بالا ببرید.

  • صبر و بردباری

برای اینکه بتوانید جلسه تدریس خود را به خوبی پیش ببرید باید صبور باشید و به تمامی سؤالات دانش آموز با بردباری پاسخ دهید. یک معلم خوب کسی است که در کنار استفاده از روش تدریس مناسب، با صبر و حوصله نکات کنکوری را به دانش آموز ارائه دهد.

  • تسلط کافی بر دروس

یکی از شرایط تدریس خصوصی ریاضی استاد بانک، تسلط کافی روی مواد درسی است. هرچه تسلط شما روی موضوع بیشتر باشد، انگیزه بیشتری در دانش آموز برای ادامه جلسه ایجاد می شود. با این کار اعتماد دانش آموز به شما بیشتر و احتمال برگزاری جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور بیشتر می شود. در نتیجه، بازخورد مثبت به دنبال خواهد داشت.

  • مدیریت کلاس و دانش آموز

هنگام تدریس، مدرس باید کلاس و دانش آموز را به نحوی مدیریت کند که زمان کافی برای ارائه تمامی مطالب درسی وجود داشته باشد. ارائه مطالب بی ربط، دوری از مطالب اصلی و پرداخت به حاشیه سمّ مهلکی برای یادگیری دانش آموز است. تدریس خصوصی ریاضی کنکور علاوه بر تمرکز به توانایی ارتباط موثر با والدین بستگی دارد که در بخش بعدی به آن اشاره می کنیم.

  • توانایی ارتباط موثر با والدین

ارتباط معلم با والدین در روند تدریس بسیار تأثیرگذار است. مسائلی از قبیل زمانبندی و ایجاد محیط امن و آرام (منبع) برای یادگیری از شرایط مهم استخدام معلم خصوصی در استادبانک است. استادبانک این محیط آرام و بستر مناسب را برای یادگیری هرچه بهتر درس ریاضی فراهم کرده است.

  • روابط عمومی خوب

به طور کلی روابط عمومی یکی از اصول اساسی ایجاد ارتباط با افراد است. داشتن روابط عمومی بالا یکی از شرایط استخدام مدرس ریاضی کنکور است. طرز صحبت کردن، ایجاد ارتباط موثر با دانش آموز و والدین در جذب دانش آموزان به شما بسیار کمک می کند.

  • روانشناسی آموزش

برای ایجاد انگیزه بیشتر، تشویق دانش آموز به فعالیت و یادگیری بهتر، استاد باید با جنبه دیگر تدریس یعنی بُعد روانشناسی آموزش آشنایی داشته باشد. اینکه استاد با انرژی و انگیزه به دانش آموز درس بدهد، باعث گرم شدن بهتر کلاس می شود. تدریس خُشک و بی روح، تأثیر منفی روی یادگیری دانش آموز دارد.

  • توانایی جلب رضایت شاگردان

اگر برای استخدام معلم خصوصی در استادبانک اقدام می کنید،باید بتوانید رضایت شاگردان خود را جلب کنید. این کار هم باعث می شود تا شاگرد بیشتری جذب کنید و هم والدین و شاگرد از تدریس شما راضی باشند. جلب رضایت شاگردان به مهارت و هنر شما در اداره کلاس و ارائه مطلب مفید بستگی دارد.

چگونه درآمد خود را از تدریس ریاضی کنکور بالا ببرم؟

حتما تا حالا به این نکته توجه کرده اید که چرا برخی از اساتید کنکور درآمدهای بالا دارند؟ راز این کار فقط تمرین و بالا بردن دانش است. این کار باعث می شود تا تدریس خصوصی ریاضی کنکور خوبی داشته باشید که در نتیجه تعداد شاگردان شما در استادبانک افزایش یافته و عضویت شما به VIP ارتقاء پیدا می کند. در استادبانک تدریس خصوصی دروس دانشگاهی نیز برقرار می‌باشد و شما از آن طریق نیز می‌توانید فعالیت خود را در تدریس ریاضی گسترش دهید و با استمرار و جدیت در کار می توانید نتیجه آن را در آینده مشاهده کنید.

تمایل دارید که در جمع معلمان خصوصی استادبانک باشید؟

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

دیدگاهی ثبت نشده است.
×
ثبت نام به عنوان معلم خصوصی