اخبار استادبانکویژه اساتید استادبانک
نقض قوانین استادبانک

با پیشنهادات برخی شاگردان مبنی بر نقض قوانین استادبانک چه کنیم؟

استادبانک به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم آموزش خصوصی کشور، مانند هر سیستم دیگری، قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارد و تلاش می‌کند تا از این طریق، از حقوق اساتید، شاگردان و سایر ذینفعان، در سیستم استادبانک، حمایت کند. به همین دلیل، نظارت بر رعایت این قوانین را جزو اولویت‌های همیشگی و غیرقابل چشم‌پوشی خود می‌داند.

همانند تمامی سیستم‌ها و کسب‌ و کارهای دیگر، در استادبانک نیز هستند معدود افرادی که در جایگاه شاگرد یا استاد و با هدف سود بیشتر، تعهد لازم برای رعایت قوانین استادبانک را از خود نشان نمی‌دهند.

برای مثال برخی از اساتید گزارش کرده‌اند که بعد از برگزاری یک یا چند جلسه کلاس خصوصی، شاگرد از آن‌ها درخواست می‌کند تا ادامۀ جلسات را خارج از سیستم استادبانک برگزار کنند و به این ترتیب، سهمی که متعلق به استادبانک است، به عنوان تخفیف برای او در نظر گرفته شود.

در مواجهه با چنین درخواستی، اساتید پاسخ‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که در برخی مواقع، برای شاگرد قانع کننده نیست و باعث می‌شود که او همچنان بر روی پیشنهاد خود پافشاری کند.

اما بهترین و قانع‌کننده‌ترین پاسخ به شاگردانی که به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه، قصد نقض این دسته از قوانین را دارند، چیست؟ در این مقاله از مجله اساتید استادبانک به بررسی این موضوع و ارائۀ راهکار برای اساتید گرامی پرداخته‌ایم.

لازم به ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق شاگردان و اساتید استادبانک، در نهایت تعهد و صداقت، به قوانین استادبانک پایبند هستند. با این حال، بنا به درخواست برخی از اساتید که با چنین پیشنهاداتی مواجه شده‌اند، تصمیم گرفتیم این مقاله را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در صورت مشاهدۀ چنین درخواست‌هایی از سوی شاگرد، آمادگی لازم را داشته باشید.

پیشنهاد مدیرعامل استادبانک برای مواجهه با شاگردانی که تقاضای نقض قوانین را دارند

پیش از مطالعۀ مقاله، پیشنهاد می‌کنیم با مشاهدۀ ویدئوی زیر، با راهکارها و پیشنهادات استادبانک در مواجهه با شاگردانی که درخواست برگزاری کلاس‌ها خارج از این سیستم را دارند، آشنا شوید. سپس در صورت نیاز به کسب اطلاعاتِ بیشتر، مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

چرا برگزاری کلاس‌ها خارج از سیستم استادبانک خلاف اصول اخلاقی و حرفه‌ای است؟

همان‌طور که در مقالۀ مزایای تدریس خصوصی در استادبانک هم اشاره کردیم، تیم استادبانک، بخش عمدۀ فعالیت‌ها و بودجۀ خود را صرف تولید محتوا، سئوی سایت، برندسازی، پشتیبانی و معرفی اساتید برتر می‌کند تا از این طریق به سه هدف اصلی خود دست پیدا کند. این سه هدف عبارتند از:

 1. ارائۀ خدمات با کیفیت‌ در زمینۀ تدریس خصوصی به شاگردان و معلمان خصوصی
 2. افزایش نرخ جذب شاگردان و در نتیجه افزایش درآمد اساتید
 3. توسعۀ تیم‌ها در بخش‌های مختلف استادبانک

در واقع استادبانک برای جذب هر یک شاگرد، متحمل هزینه‌های مالی و زمانی می‌شود و اصلی‌ترین منبع درآمد آن نیز، دریافت سهم ۲۵ درصدی از برگزاری کلاس‌ها است.

درآمد حاصل از این بخش، به تیم استادبانک کمک می‌کند تا علاوه بر جبران بخشی از این هزینه‌ها، امکان جذب شاگردان جدید را فراهم کرده و همچنین سیستم خود را به گونه‌ای گسترش دهد که برای هزاران نفر از افراد توانمند (چه به عنوان معلم خصوصی و چه به عنوان همکار در تیم‌های پشتیبانی، فنی، مارکتینگ و غیره) ایجاد شغل و درآمد کند.

بنابراین چنان چه ادامه دادن کلاس‌ها، خارج از سیستمی که عامل آشنایی شاگرد و معلم بوده است، به صورت یک امر رایج و طبیعی دربیاید، بسیاری از افراد درگیر با این کسب و کار دچار مشکل و چالش خواهند شد.

اقدام به برگزاری کلاس‌، خارج از سیستم استادبانک، چه مشکلاتی را برای استاد ایجاد می‌کند؟ 

استادبانک پلتفرمی است که در آن امکان تبلیغات شخصی و خرید جایگاه برای اساتید وجود ندارد و محل قرار گرفتن پروفایل معلمان خصوصی در این سایت،  تنها بر حسب عملکرد و شایستگی آن‌ها مشخص می‌شود.

اما همان طور که در مقالۀ رشد اساتید در استادبانک هم اشاره کردیم، برای بررسی عملکرد اساتید، نیاز به معیارهای کاملا دقیق و علمی وجود دارد. چرا که صرفا بر اساس حدس و گمان و دیده‌ها و شنیده‌ها نمی‌توان سطح عملکرد صدها استاد را ارزیابی و مقایسه کرد. به همین دلیل ما در استادبانک به منظور سنجش عملکرد اساتید، از فرمولی به نام امتیاز رتبه‌بندی استفاده می‌کنیم.

از آنجا که در داشبورد اساتید، توضیحات کاملی را در رابطه با امتیاز رتبه‌بندی ارائه کرده‌ایم، قصد نداریم در این مقاله به تمام جزییات آن اشاره کنیم. کافیست اساتید گرامی مطلع باشند که بالا بودن امتیاز رتبه‌بندی استاد ارتباط مستقیمی با ثبت کردن جلسات برگزار شده بر پایۀ نیاز شاگرد و رعایت شفافیت کامل در ثبت این جلسات دارد.

با توجه به این توضیحات، چنان چه استاد بعد از برگزاری یک یا چند جلسه، بقیۀ جلسات مورد نیاز شاگرد را خارج از استادبانک برگزار کند، از تعداد جلسات ثبت شده توسط او کاسته می‌شود و در نتیجه امتیاز رتبه بندی استاد به شدت کاهش پیدا می‌کند.

این موضوع باعث می‌شود پروفایل استاد بعد از مدتی به صفحات دوم به بعد برود. این در حالیست که احتمال انتخاب اساتید در صفحۀ اول، بسیار بالاتر از اساتیدی است که پروفایل آن‌ها در صفحات بعدی قرار می‌گیرد. بنابراین پس از مدتی، تعداد درخواست‌های ارسالی برای استاد، کاهش پیدا خواهد کرد.

نقض قوانین استادبانک

علاوه بر این، همۀ کلاس‌هایی که زودتر از موعد انتظار خاتمه می‌خورند به دقت توسط کارشناسان استادبانک بررسی می‌شوند. در صورتی که این درخواست جزو درخواست‌های شب امتحانی نبوده باشد، مورد پیگیری قرار می‌گیرد و چنان چه تخطی استاد از قوانین اثبات شود، استادبانک همکاری خود را با او قطع خواهد کرد.

بهترین راهکار برای اساتیدی که با پیشنهاد دور زدن استادبانک مواجه می‌شوند، چیست؟

اکثر اساتید استادبانک به دلایل مختلفی از جمله تعهدات اخلاقی، تعلق خاطر به استادبانک و غیره، در مواجهه با چنین درخواست‌هایی پاسخ منفی می‌دهند.

با این حال، برخی از اساتید گزارش کرده‌اند که گاها چنین دلایلی، برای برخی شاگردان قانع کننده نیست. بنابراین یا همچنان روی درخواست خود پافشاری می‌کنند و یا رد پیشنهاد آن‌ها از سوی استاد، سبب ایجاد کدورت می‌شود.

چنان چه استاد برای شاگرد توضیح دهد که با برگزاری کلاس‌ها خارج از سیستم استادبانک، امتیاز رتبه بندی او کاهش می‌یابد و این امر به مرور زمان منجر به حذف پروفایل و قطع همکاری با او می‌شود، قطعا برای شاگرد قانع‌کننده خواهد بود. چرا که هیچ یک از شاگردان قصد آسیب زدن به منافع شغلی استاد خود را ندارند و تنها با هدف دریافت تخفیف بیشتر، چنین پیشنهاداتی را ارائه می‌دهند.

   ضمنا ارسال لینک همین مقاله، برای این دسته از شاگردان نیز می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

برگزاری کلاس‌ها خارج از سیستم استادبانک، چه محدودیت‌هایی را برای شاگرد ایجاد می‌کند؟

اولین محدودیت، در رابطه با امکاناتی است که استادبانک برای شاگردان خود فراهم می‌کند که از جملۀ آن‌ها می‌توان به خدمات پشتیبانی و ارائۀ بسته‌های تخفیفی اشاره کرد.

در وافع، استادبانک در قبال شاگردانی که ادامۀ کلاس‌ خصوصی خود را خارج از سیستم برگزار می‌کنند، هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکلی بین استاد و شاگرد، امکان پیگیری و پشتیبانی از سوی استادبانک وجود ندارد، ضمن اینکه شاگرد از امکانات و امتیازات ارائه شده برای سایر شاگردان نیز محروم خواهد شد.

از سوی دیگر، شاگرد با ارائۀ چنین پیشنهاداتی، نه تنها فرصت رشد و پیشرفت در استادبانک را از استاد خود می‌گیرد، بلکه با حذف این گروه از معلمان خصوصی از صفحۀ اول لیست اساتید، به مرور زمان، شاگردان جدید را از شناسایی اساتید درجه یک و توانمند استادبانک محروم می‌کند.

بنابراین برگزاری کلاس خارج از استادبانک، اگر چه که ممکن است در کوتاه مدت، سود اندکی برای شاگرد و معلم داشته باشد، اما در طولانی مدت، محدودیت‌هایی را برای هر دو گروه ایجاد می‌کند که سود به دست آمده در مقایسه با این محدودیت‌ها بسیار ناچیز است.

استادبانک معتبرترین سامانۀ آموزش خصوصی در ایران

در این مقاله از مجله اساتید استادبانک، به نکاتی در رابطه با نقض قوانین استادبانک اشاره کردیم. البته توجه به این نکته بسیار ضروری است که با وجود ارائۀ خدمت به بیش از ۶۰ هزار شاگرد خصوصی و گرد هم آوردن بیش از ۳۵۰۰ معلم خصوصی، اکثریت قریب به اتفاق اساتید و شاگردان ما به تعهدات اخلاقی خود پایبند بوده‌اند و به ندرت شاهد وجود مشکل در این زمینه بوده‌ایم.

با این حال، از آن جا که برای برخی از اساتید گرامی، سؤالاتی در این زمینه ایجاد شده است، تصمیم گرفتیم که مقاله‌ای را در این رابطه آماده کرده و آن را در اختیار شما همکاران گرامی استادبانک قرار دهیم.

چنان چه جزو اساتید استادبانک نیستید و تمایل دارید همکاری خود را به عنوان معلم خصوصی با استادبانک آغاز کنید، کافیست وارد بخش ثبت نام اساتید در استادبانک شوید و مراحل استخدام معلم خصوصی را طی نمایید.

همچنین در صورت نیاز به مشاوره در زمینۀ استخدام معلم خصوصی می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۵۳۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید. همکاران ما از ساعت ۹ صبح الی ۲۳، پاسخگوی سؤالات شما عزیزان خواهند بود.

لطفا دیدگاه‌های خود را در رابطه با این مقاله، در انتهای همین صفحه با ما در میان بگذارید.
برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

 • مریم خدابخشی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام و عرض ادب
  پذیرفتن این پیشنهادها، دور از اخلاق حرفه ای و تیمی کار کردن هست. ضمن آنکه اعتبار استاد که بسیار مهم است، پایین می آورد. کم بابرکت ارزشمند است نه زیاد بی برکت. مقاله و پیام های دوستان مطالعه و ویدئو دیده شد. اطلاعات خوبی حاصل شد. سپاسگزارم

  0 پاسخ
 • حسین خسروی فرد
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱

  با سلام
  با توجه به مطالب بیان شده در بالا ، با تمامی گفته های شما موافقم.
  با آرزوی بهبودی و موفقیت بیشتر برای مجموعه بزرگ استاد بانک.

  0 پاسخ
 • نوروزیان
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  کاملا درست است و این کار غیراخلاقی می باشد.

  0 پاسخ
 • محروبه اعتمادی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  بسیار عالی و جامع بود.
  تعهد اخلاقی و صداقت مهم ترین رکن برای همکاری است .

  0 پاسخ
 • والیه بهرامی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  برای من هم مواردی پیش امده و همان طور که مدیریت محترم مطرح کردند بحث تعهد اخلاقی برای والدین مطرح شد و همچنین برای جلوگیری از ناراحتی انها این مطلب را متذکر شده ام که اگر من نسبت به مجموعه استاد بانک تعهد نداشته باشم در تدریس نیز این تعهد لازم را نخواهم داشت

  0 پاسخ
 • نرگس عین ابادی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام و ادب و احترام
  تمام فرمایشات شما عالی تشکر فراوان

  0 پاسخ
 • عباس حق جو
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  هم از نظر اخلاقی وهم از نظر شرعی درست نیست.
  این کار دوسویه است،چون استاد بانک این کلاس را برای استاد مهیا نموده است.
  باعث کاهش امتیاز استاد می شود،که در دراز مدت به ضرراستاد تمام خواهد شد.

  0 پاسخ
 • فاطمه دوراندیش
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱

  سلام.
  وقتتون بخیر.
  چنین پیشنهادی چندین بار توسط دانش آموزان به من شد. هر بار مجبور به توضیح سیستم استاد بانک در رابطه با جذب دانش آموز و سهمی که از این بابت به سامانه تعلق می‌گیرد و نکات اخلاقی و عرفی و شرعی این مسئله میشدم.
  امیدوارم با ارائه دلایلی که در متن مقاله بررسی شد، دیگر با چنین مواردی مواجه نشویم.

  0 پاسخ
 • ستاریات
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱

  با سلام
  من موافقم علاوه بر غیر اخلاقی بودن این کار
  بنظرم استاد کلاس کاری خودش رو پایین میاره و با دانش آموز مستقیم وارد بحث مالی میشه
  در کل اگر هم مشکل مالی پیش نیاد شان استاد پایین آورده شده

  0 پاسخ
 • ماریا خرمشاهی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  با سللم گر دانش آموز ادامه کلاس با استاد وختم جلسه با سایت را تقاضا کند از لحاظ اخلاقی ووجدانی به دور هست چون اگر سایت آن شاگرد را معرفی نمی کرد استاداز چه طریقی میتونه این همه جلسه وساعت تدریس خصوصی پیدا کنه

  0 پاسخ
 • داوود بسته زاده
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  بله کاملا منطقی و درست

  0 پاسخ
 • سعید نعمتی زاده
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  بسیار عالی و کامل بود .

  0 پاسخ
 • مهتاب احمدی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  بسیار عالی و مفید بود و اعتقاد دارم اصول اولیه ی همکاری که صداقت در راس آنهاست باعث دوام همکاری می باشد

  1 پاسخ
 • سمیه
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  سلام، کاملا درسته

  0 پاسخ
 • فاطمه محمدی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  باعزض سلام وخسته نباشی
  با نظ شما موافقم

  0 پاسخ
 • میرزایی سموات
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  یکی یادومورد درمورد شب های امتحانی برای من اتفاق افتاده ودقیقا همین توضیح رو دادم که اصلا به نفع من نیست ثبت جلسه نکنم.وکاملا موافق هستم.

  0 پاسخ
 • صفی شاهی فرد
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و احترام
  موافق هستم.

  0 پاسخ
 • علی رحمانی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  ممنون از مقاله ی خوبتون،قبلا هم این موضوع برای من اتفاق افتاده بود ،اما به انها گفتم
  پیشرفت من در گرو پیشرفت استاد بانک هست
  و تعهد من به این سازمان همیشگیست.
  اونها هم پذیرفتن.

  0 پاسخ
  • مینا کمایی
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱

   با سلام و خدا قوت
   توضیحات بسیار منطقی و به جا بود ، بسیار استفاده کردم و بهترین نوع همکاری ، همکاری بر پایه صداقت است .

   0 پاسخ
 • حسن عادلخانی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  درود
  تمام مقاله مطالعه شد. کاملا موافقم👍👌🌹

  0 پاسخ
 • مهرناز توسلی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و خسته نباشید برای خود بنده هم اتفاق افتاده که همچین پیشنهادی داشتم ولی مخالفت کردم چون از نظر اخلاقی بنده متعهد به استاد بانک بودم ولی در نهایت به ایشان گفتم می‌توانند همین هزینه را برای یکساعت پرداخت کنند به نظر بنده چون شاگرد را استادبانک معرفی کرده بنده باید متعهد به قوانین باشم

  0 پاسخ
 • علی رضا کلالی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  با سلام وتشکر از زحمات دوستان ومدیریت عزیز
  بنده کاملا با نظرات دراین مقوله کاملا موافقم..

  0 پاسخ
 • یزدی زاده
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  ممنون موافقم.

  0 پاسخ
 • مسعود حمزه
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  ممنونم از اطلاع رسانی شما
  مقاله را مطالعه کردم، دقیقا به نکات کلیدی و کاربردی اشاره شده است.
  با سپاس از تمامی همکاران عزیز در مجموعه استاد بانک

  0 پاسخ
 • خدادادی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  دقیقا درسته

  0 پاسخ
 • ایرج جمشیدی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  بشدت موافقم ممنون از عوامل و مدیریت استاد بانک

  0 پاسخ
 • صادقی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  درست است

  0 پاسخ
 • کمیل کیهانی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱

  باسلام و تشکر از اطلاع رسانی

  0 پاسخ
 • محمد سلیمانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  ممنون و سپاسگزارم از اطلاع رسانی شما بزرگواران . موفقیت روز افزون برای شما و کلیه اساتید را خواستارم .

  0 پاسخ
 • مریم السادات ساداتی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و احترام بسیار عالی بود و ممنونم از شما
  به بنده هم پیشنهاد دادن که من در جواب گفتم از نظر اخلاقی اصلا کار درستی نیست و سریعا به استاد بانک اطلاع دادم .موضوع بسیار کاربردی مطرح شد عالی بود

  0 پاسخ
 • مهدی منانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام. بله متأسفانه چنین پیشنهاداتی برخی اوقات مطرح می شود. ولی اگر کسی به جهان دیگر معتقد باشد خود را در ورطه این گرداب حق الناس نخواهد افکند و بخاطر پشیزی بیشتر سرانجام سیاهی را برای خود رقم نخواهد زد.
  با تشکر

  0 پاسخ
 • میلاد امیری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  ممنون و سپاسگزارم بابت اطلاع رسانیتون
  بشدت موضوع مهم و کاربردی رو اشاره کردید

  0 پاسخ
 • تقی آبادی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  من هم با استاد بانک موافقم هم عدالت در بین اساتید برقرار می شود وهم به نفع خود دانش آموز است

  0 پاسخ
 • ظهیری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و عرض ادب و احترام
  با این که من تازه شروع همکاریم با استاد بانک است کاملا با شرایط آنها موافقم و میدانم که تمام تصمیمات استاد بانک باعلم و تدبر کامل است و باعث افتخار بنده است که با این مجموعه فرهیخته آشنا شدم
  موفق و موید باشید

  0 پاسخ
 • بهلول آزاد
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بنظر من خارج این موسسه آموزشی کاری را انجام دهیم از نظر عرفی،و قانونی صحیح نمی باشد ما که تصمیم به همکاری گرفته ایم باید در همه موارد باید پایبند به اصول اخلاقی باشیم زیرا در این صورت ارزش خودمان به عنوان همکار در یک مجموعه خدشه دار می کنیم زیرا اگر به ظاهر چند جلسه‌ ای سود ببریم ولی درنهایت بازنده اصلی خواهیم بود

  0 پاسخ
 • سپهر
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  باسلام، راستش تقریبا ۸۰ درصد پیشنهاد دادند، هرچند شاید به نفع استاد هم باشه، ولی جوابی که من همیشه دادم اینه: دزدی فقط ازدیوار کسی بالارفتن یا جیب کسی روخالی کردن نیست، اینکار ازنظر من دزدیه،
  من به شخصه اعتقاد دارم، جای بدی چندین برابر ضررش رو میدم، و میدونم میخواید منو امتحان کنید(باگفتن این جمله، وقتی میفهمن تحت هیچ عنوان انجام نمیدم، معمولا یا سریع موافق میشن و میگن بله بله، میخواستم ببینم مثلا چه کسی داره به منزل من ورود پیدا میکنه، در چند مورد هم متاسفانه کاملا مشخص بود میدونن کنسل کردن و… به ضرر استاد هست، بادلیل خنده دار کنسل کردن، بعضی هم بعد چند جلسه تلاش و… یکدفعه شروع به حرفهای عجیب و… درنهایت کنسل کردن، من به شخصه، اصلا برام مهم نیست حتی اگر ۱۰۰امتیاز منفی بگیرم و… پروفایلم برi صفحه آخر، مهم اینه برام: فردای قیامت، نزد خدا، و روزحسابرسی با همه، مثلا اینحا، درمقابل مسول استاد بانک، که زحمت کشیده، مکانی رو گرفتند، نفرات اوردند، مشاور و پشتیبان و.. به امید اول خدا، بعد اون ۲۵درصد من و شما همکار عزیز، نمره ام منفی نشه، و سر رو پایین نندازم،

  مسول محترم، بخداقسم پیشنهاد روزی ۱۰میلیون رو رد کردم،بله حق دارید باور نکنید، ولی طرف موسسه زبان زده بود، گفت: جای شاگرد تافل اینترنتی امتحان بده درمرکزمعتبر، نفری، ۲۵میلیون گفت ما میگیریم، هرنفر ۵مال شما، روزی ۲تا تضمینی موجوده، گفتم: آبرو، اعتبار، و احترامی که بدست آوردم رو سی سال طول کشید جمع کردم…حتی چندین باردوباره تماس گرفتند که حالا بیا اینجا، جو رو ببین، حتی غیر از پول تفریح و… بارسوم قبمت رو بردند بالاتر که گفتم بلاک کردن زیبا نیست، ولی مجبورم، با کمال پررویی گفتند پس اساتید خوب اونجا رومعرفی کن، و حرف زشتی هم زدند درمورد عقل و شانس و قدیمی فکر کردن و… دیگه به موسسه گزارش دادم که فایلش پاک بشه.

  نتیجه: با کلاس خارج ازموسسه غیر از حرام بودن، باعث میشیم ایییین همه هزینه نفرات و.. برآورده نشه، پس اول ضررش معنوی و دوم: موسسه نمیتونه ادامه بده و عملا خودمون درعمل امکان تدریس به نفرات جدید رو ازدست خواهیم داد. باامید به موفقیت بیشتر.

  0 پاسخ
  • بهمن موسوی
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱

   سلام این کار از هر سو که به آن نظر شود ضرر است
   ۱) باعث تضعیف بستر استاد بانک که جمع کثیری از معلمان وپشتیبان که از طریق آن ارتزاق میکنند
   ۲) به ضرر شاگرد که امکان تعامل با پشتیبان را از دست می دهد و امکان پیگیری نقص های احتمالی را نخواهد داشت
   ۳) از همه بیشتر به ضرر مدرس خواهد بود. معمولا کسانی که وارد این پروسه موازی می شوند قادر به دریافت حق التدریس خود نیستند نه تنها سودی افزونتر نداشتند بلکه ضرری مضاعف از نظر مالی و ریزش اعتبار و آبروی خود می شوند.

   0 پاسخ
 • مهرداد
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  کاملا موافقم و مهمترین اصل اخلاقی معلمان استادبانک است.

  0 پاسخ
 • ایرج جمشیدی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  شرط پیشرفت در هر سیستمی اعتماد و تعامل دوسویه و اعتقاد عملی به اساسنامه همکاری با آن سیستم است
  منافع اگر در جهت پیشبرد اهداف تعریف شده باشد یقینا همگی منتفع خواهند شد
  تک محور نباشیم
  با سپاس از مدیریت و دیگر دوستان استاد بانک

  0 پاسخ
 • فاطمه امینیان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  من مقاله رو خوندیم
  خیلی دقیق توضیح داده شده بود
  و کاملا موافق هستم

  0 پاسخ
 • نیوشا امان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  من با ساختار فکری مجموعه کاملا موافق هستم زیرا بار مسئولیت بزرگی به عهده دارد وهم باید پاسخ گوی مدرس وهم دانش اموز باشد .موفق وتوانمند باشید

  0 پاسخ
 • علیرضا تمدنی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب و احترام. من در این دو سال و نیمی که با مجموعه استاد بانک همکاری میکنم در چندین مورد چنین پیشنهادی را از شاگردان دریافت کرده ام و در جواب آنها چنین استدلال میکنم که این کار از لحاظ اخلاقی درست نیست و مجموعه استاد بانک هزینه های زیادی بابت تبلیغات و سیئو و حقوق پرسنل و ….. دارد که تنها از طریق. این ۲۵ درصد تامین میشود . و موردی نداشتم که شاگرد قانع نشود . خوشحالم که با این مجموعه حرفه ای کار میکنم و برای مدیریت و همکاران گرامی در استاد بانک آرزوی سلامتی و موفقیت دارم .

  0 پاسخ
 • علی سیف علیان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام ضمن تشکر از استاد بانک، با نظر شما موافقم. از نظر اخلافی باید به تعهدمان عمل کنیم. بنده هر مشکلی باشه با استاد بانک و پشتیبان تماس می گیرم. ممنون از زحمات شبانه روزی همه عزیزان.

  0 پاسخ
 • مرجان عباسی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خدا قوت. برگزاری کلاس ها تحت پشتیبانی استادبانک از هرلحاظ برای استاد و شاگرد احساس امنیت ایجاد می‌کند.

  0 پاسخ
 • منا مجیدی صدر
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام خدمت مسئولین استادبانک به شخصه اینکه پیگیری مسائل مالی به عهده استاد بانک هستش و خودم مجبور به این کار نیستم برام خیلی حائز اهمیت است و به نظرم این درصد کاملا منصفانه است

  0 پاسخ
 • محمداصغری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام ممنون ازشما

  0 پاسخ
 • مصطفی خسروجردی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سپاس از مجموعه استاد بانک.

  0 پاسخ
 • شهرزاد بدیع
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین استاد بانک و همکاران محترم.
  نظرات ارائه شده در این مقاله و ویدیو از نظر من کاملا منطقی و مبرهن است.
  شرط اول همکاری در همه مشاغل اعتماد متقابل و تعهد است که خوشبختانه در طی یکسال و چند ماهی که با این مجموعه همکاری داشته ام همواره از لطف و اعتماد استاد بانک برخوردار بوده ام و من هم متقابلا تعهدات اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار داده ام ، که مدت طولانی و ادامه اکثر کلاسهای اینجانب گاها تا نه ماه، یا یکسال ، خود بیانگر تعهدی است که در مقابل زبان آموزان و این مجموعه داشته ام.
  مثل همیشه از همکاری با مجموعه استاد بانک بسیار خوشحالم چرا که این گروه فرهیخته با نظم و تخصص خود حمایتگر معلم و ارائه دهنده بهترین خدمات آموزشی به دانش آموزان بوده است.
  از توجه و عنایت شما سپاسگزارم.

  0 پاسخ
 • رضا کشوری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  بجز مسائل وجدانی و اخلاقی

  ضرر به استاد بانک یعنی ضرر به استاد
  چون اگر استادبانک نباشه شاگردی نخواهیم داشت

  0 پاسخ
 • ملیحه صحرایی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  به نظر من همه چی برمیگرده به وجدان و اخلاقیات هر شخص فقط. اگر پابند اخلاق باشد طبق قوانین پیش خواهد رفت .

  0 پاسخ
 • فاطمه امیرفتحی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام . بنده هم با اصول اخلاقی و حرفه ای تعیین شده توسط مجموعه استاد بانک موافق هستم و تمام آنها را رعایت میکنم .
  با تشکر

  0 پاسخ
 • نجمیه رستمی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام و خدا قوت به همکاران گرامی
  من به والدین دانش آموز همیشه میگم ساعات کاری من به طور تمام وقت برای استاد بانک تعریف شده و به محض اینکه کلاس شما رو کنسل بزنم پشت نوبت دانش آموزان دیگری دارم که استاد بانک جای گزین خواهد کرد به این ترتیب وقت آزاد دیگری ندارم و این باعث میشه هم دانش آموز کمتر کلاس کنسلی داشته باشد و هم تا پایان سال تحصیلی کلاس را ادامه دهد چون بعضی از دانش آموزان وقتی به سطح درسی خوبی می‌رسند دیگر تمایلی به ادامه کلاس ندارند و می‌گویم اگر در زمان امتحان کلاس بخواهید شاید زمان نداشته باشم .
  سپاس فراوان

  0 پاسخ
 • حدیث صیدی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  باسلام
  موافقم. اینکار هم به اعتبار استاد صدمه میزند و هم به اعتبار استادبانک.

  0 پاسخ
 • زهرا تاج آبادی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با توجه به وجدان کاری و تعهد به خدمت اخلاقی هست دانش آموزی که توسط استاد بانک معرفی شده است، همکاری و ثبت کلاسهایش تا انتهای درخواست در همان بستر صورت بگیرد . معلم و آموزشگاه دو عضو جدا نشدنی هستند و منافع مشترک دارند چه بسا شایسته است نهایت رعایت حقوق در قبال مجموعه‌ی استاد بانک که باعث رشد و تعالی بسیاری از دبیران شده است صورت گیرد و بنده بعنوان استاد ۴ ستاره قریب به دو سال سابقه همکاری کاملا موافقم که باید شاگرد توجیه شود و منافع استاد بانک و دبیر کاملا مشترک تلقی شود

  0 پاسخ
 • منم کاملا با شما موافقم.
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و ادب و باتشکر از مدیریت محترم مجموعه بزرگ استاد بانک. من هم کاملا با موارد ذکر شده موافقم. و پذیرش این موضوع رو غیر حرفه ای و اخلاقی می دانم باتشکر .عابدزاده

  0 پاسخ
 • علیرضا آقاجانلو
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام بنده کاملا به اصول اخلاقی و حرفه ای تعیین شده از طرف مجموعه استادبانک موافق و خود را ملزم به رعایت تمامی آن می دانم.
  با آرزوی موفقیت برای همه دست اندرکاران استاد بانک

  0 پاسخ
 • هدایت یاورمقدم
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  مطالب خیلی خوب و آموزنده بود استفاده کردیم

  0 پاسخ
 • حسن همتیان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  بسیار از مسؤلان استادبانک تشکر میکنم که این زمینه را برای ما فراهم کردند که بتونیم تدریس داشته باشیم و بنده خودم را موظف به رعایت بی قید و بند قوانین استاد بانک می دانم باسپاس

  0 پاسخ
 • اکرم مهنانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  باسلام واحترام
  بسیار خرسندم که در استادبانک مشغول به کار هستم
  بله بنده هم موافق هستم، که هیچ کاری بدون هماهنگی با سازمان انجام نشود
  باتشکر

  0 پاسخ
 • مرضیه میرحاجی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام و وقت بخیر
  ادامه دادن کلاس با شاگردان خارج از سیستم استادبانک از لحاظ اخلاقی، شرعی و فرهنگی مشکل دارد. بارها شده که ولی دانش آموز یا خود دانش آموز که سن بالایی هم دارد از من خواستند که از این به بعد کلاس را خودمون برگزار کنیم، جوابی که بهشون دادم این بود: “من زیر نظر استاد بانک کار می‌کنم.”
  با همین جمله من طرف مقابل قانع می شود و دیگر پیشنهاد نمی‌دهد.

  0 پاسخ
 • شبنم عباسی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  موافقم

  0 پاسخ
 • حامد مزینانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام و‌ عرض ادب
  ثبت کلاس‌ها به معنای
  افزایش اعتماد
  افزایش ارجاع به استاد و تقویت رزومه
  برخورداری از پشتیبانی استادبانک به خصوص در پی گیری امور مالی
  تقویت و ارتقای سیستم و در نتیجه اعتبار بیشتر استاد در خارج از سیستم به واسطه همکاری با یک سیستم با ثبات تر و قدرتمندتر
  و با نگاه بلند مدت پیشرفت پایدار و طولانی مدت استاد در سایه ارتقا و واعتلای مجموعه می‌باشد.

  0 پاسخ
 • فاطمه سلطانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  تمام مطالب گفته شده درست هست اما من اعتقاد دارم کسی باعث شده و منا معرفی کرده و منبع در آمدی برای درست کرده خارج از اعتقادات من هست که بخوام همه این روزی که خدا خواسته برسونه را تنها استفاده کنم اینطوری برکتش بیشتر هست .

  0 پاسخ
 • داود عبداللهی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام
  قبول شاگرد خارج از سیستم اولا اعتماد متقابل بین استادبانک و مدرس را از بین می‌برد و همانطور که در بالا اشاره شد به امتیازات مدرس هم لطمه وارد می‌کند که مضرات آن خیلی بیشتر از منافع به ظاهر موجود است.
  با تشکر

  0 پاسخ
 • سید محمد باقر پاکدل
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار عالی ولی من پیشنهادی هم برای استادبانک داشتم واین است که به نظرم از روش دریافت ۲۵ درصد هر جلسه به صورت ثابت استادبانک به روش دریافت شناور حق معرفی تغییر بده سیستم رو برای مثال برای جلسه اول ۴۰ درصد ۵ جلسه بعد ۲۵ درصد ۵ جلسه بعد ۱۵ درصد جلسه ۱۱ به بعد ۱۰درصد یا همچین فرمولی که ادامه جلسات و پرداخت هزینه به سایت معرف منطقی‌تر جلوه بده در میانگین هم با روش فعلی تفاوت کمتری داره هزینه برا جلسات کمتر بالا تر میشه و انگیزه استاد برا جلسات متوالی بیشتر وانگیزه شاگرد برا خروج از سیستم کمتر میشه اکثرا شاگردا پیشنهاد که میدن وبا اولین مخالفت استاد با بهانه های دیگر کلاس رو اتمام می‌کنن
  و این به ضرر استاد هست تو رتبه بندی وبنده تجربه کردم شاگردی که جلسه اول بسیار راضی بود ودرخواست یک ساله ادامه کلاسارو داد ولی جلسه بعد پیشنهاد تخفیف پول استاد بانک به خودش رو مطرح کرد وبعد مخالفت بنده کلاس رو بخاطر عدم درک مفاهیم!!!!کنسل کرده البته با مشورت پشتیبان وارسال پیام های شاگرد مشکل امتیاز برطرف شد.

  1 پاسخ
 • اردشیر اصلانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  پذیرش این قبیل دانش آموزان بدور از اخلاق حرفه ای و کار تیمی است.

  0 پاسخ
 • حیدر نجفی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  ضمن عرض سلام واحترام کاملا با فرمایش جناب فراهانی موافق هستم مطالب کاملا درست و بجایی فرمودند

  0 پاسخ
 • سپیده جوهری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام عرض میکنم خدمت همکاران و اساتید عزیزو مدیریت محترم
  کاملا صحبتهای شما درمورد این قضیه درست و منطقی میباشد باید دراین مورد حتما برخورد شود .

  0 پاسخ
 • فرهاد هاشمی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  در طی همه سالهایی که با استادبانک همکاری داشتم همه ساله این گونه پیشنهادات بوده ولی با توضیحاتی از قبیل اینکه این هزینه صرف تبلیغات و برندینگ و هزینه حقوق همکاران دیگر گروه مون هست و ذکر اینکه ما با هم یه گروه هستیم و از اصول حرفه ای و اخلاقی بدور است که خارج از سیستم گروهی کار کنیم قانع کننده بوده است. در مواردی چند که دانش آموز واقعا از لحاظ هزینه مشکل داشته کمی تخفیف داده ام که این تخفیف هم به لحاظ اخلاقی و معنوی خوبه و هم اینکه باعث شده جلسات بیشتر بشه و امتیاز بالایی در رتبه بندی داشته باشم و در طولانی مدت جبران شده است.
  با تشکر
  هاشمی دبیر ریاضی

  0 پاسخ
 • فلاح
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب
  من به ولی دانش آموز می‌گویم از نظر اخلاقی معذورم. خداروشکر به جز یک مورد که کلاس‌ها را کنسل کردند، بقیه متوجه شدند.

  0 پاسخ
 • راحیل بهرامی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  درود و خسته نباشید خدمت همه اساتید محترم و مدیرعامل و همکاران استادبانک
  تمام صحبتهایی که فرمودید کاملا درست و بجا بود و قطعا این پیشنهاد به ضرر ما اساتید خواهد بود و به نظرم برخورد صادقانه خیلی بهتر خواهد بود.

  0 پاسخ
 • محمد رضا ولی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  به نظر من همکاری استادبانک و معلم ها همکاری برد برد است و دور زدن هم شرعا و هم از نظر اخلاق حرفه ای پسندیده نیست صداقت در کار اولین شرط همکاری است. از طرفی چه در کلاس مدرسه چه در کلاس خصوصی معلم اگر با دانش آموز به توافقی غیر حرفه ای برسید اول خود معلم از چشم شاگرد می‌افتد و به خودش ضرر می‌زند.

  0 پاسخ
 • مرجان محلوجیان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  در روابط میان فردی یا فرد با مجموعه به رعایت اخلاق و احترام و صداقت از سمت مقابل بسیار معتقد هستم ، بنابراین کاری را که در حق خودم روا ندارم ، در حق فرد یا مجموعه یا … انجام نداده و نخواهم داد . چون اعتبار ساختن سالها زمان می برد اما برای ویرانی آن یک تلنگر کافی ست .

  0 پاسخ
 • مرتضی رحیمی یگانه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار خوب و دقیق بود. متاسفانه این یک مشکل فرهنگی است که افراد منافع بلندمدت خود را فدای منافع کوتاه مدت می کنند. امیدوارم در این جهت نیز رشد کنیم و تفکر و نگرش بالاتر و عمیق تر داشته باشیم

  0 پاسخ
  • محمد پیری زاده
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱

   بدون شک قوانین در طول تاریخ باعث جلوگیری از هرج و مرج و بی نظمی شده اند.پیروی از مقررات به نفع افراد و جوامع است.

   0 پاسخ
 • محمدحسين رضواني فر
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار گویا و متین بود این صحبت
  دقیقا باید منافع دو گانه استاد و استاد بانک با ثبت جلسات بیشتر و اعتماد طرفیت ایجاد شده و شاگرد های بیشتری ارجاع شوند
  خدارو شاکرم که هیچ درخواست بی منطقی رو پاسخ مثبت ندادم، این موضوع هم باعث اعتماد استادبانک به بنده شده و هم دیسیپلین کاری بنده پیش دانش آموزان و خانواده حفظ می‌گردد.

  0 پاسخ
 • آرزو آذری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و عرض ادب
  استاد بانک به عنوان پلتفرمی گسترده در سطح کشور می‌تواند یک سکو برای معرفی معلمان خوب که در کلاس های آموزشگاه های آزاد یا مدرسه ای باشد و امکانات آن از جهت ساپورت معلم و شاگرد و دریافت حق الزحمه ها کنترل کیفی تدریس ها و غیره جای تقدیر دارد کم کردن امتیاز معلمان در خصوص دور زدن به نظرم کار درستی هست و سواستفاده از شرایط مطلوب ایجاد شده کاملا غیراخلاقی هست البته راستی آزمایی از نظرات اولیا و دانش آموزان هم به نظرم باید با محک متقنی صورت گیرد. با تشکر

  0 پاسخ
 • رضوانه پریان فر
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  باسلام برای بنده شخصا تعهد کاری بسیار اهمیت بالایی دارد و باوجود برخی از این پیشنهادات از سوی برخی از شاگرادن خودرا متعهد به قوانین استاد بانک می دانم باتشکر ازمدیریت محترم

  0 پاسخ
 • افسانه تکله
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار دلایل منطقی و موجه بود. با سپاس از توجه شما به این موضوع

  0 پاسخ
 • شیرمحمدی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام. عرض ادب
  به نظر بنده به لحاظ اخلاقی، شرعی کار ناپسند و به لحاظ حرفه ای کار غیرحرفه ای هست. البته استاد حرفه ای و چه بسا متدین چنین کاری را انجام نخواهد داد. مگر اینکه نه متعهد اخلاق حرفه ای باشد و نه متدین به دستور دین. والسلام علی عبادالصالحین.

  0 پاسخ
 • مهسا اهرابی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  ممنون بسیار عالی بود .

  0 پاسخ
 • علیرضا دلجو کرانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  ممنون بسیار عالی، خیلی مفید بود👌

  0 پاسخ
 • رقیه همامی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام پادب خدمت مجموعه خوب و علم پرور استادبانک .
  بنده هم به لحاظ رعایت صداقت در کار جمله ما فقط با شرایط موجود استادبانک فعالیت می‌کنیم را سر لوحه فعالیت خود در این مجموعه کردم و خوشحالم که با چنین همکارانی هم فعالیت دارم. باید شاگرد هم بداند و هم قانع شود که قوانینی را که پذیرفته باید تا اخر قبول کند وسعی نکند از ان خارج شود.

  0 پاسخ
 • مژگان باقری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و احترام
  با توجه به هزینه‌های استاد بانک بابت پشتیبانی از سایت و حقوق و دستمزد کارکنان، انسانیت حکم میکنه که ماهم به نوبه‌ی خودمون در این زمینه همکاری لازم رو داشته باشیم و چه بسا در توجیه شاگردان به این مسائل اشاره کنیم. کما اینکه سود این اقدام عاید خود ما اساتید هم میشه و باعث کسب امتیاز و رشد ما خواهد شد.
  با سپاس از زحمات مدیرعامل و پرسنل ارجمند استادبانک

  0 پاسخ
 • سید مهدی موسوی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  پر واضح است که یکی از مهمترین اصول حرفه ای که باعث اعتماد و موفقیت متقابل سازمان و پرسنل می شود، متعهد بودن متقابل به قرارداد می باشد.

  0 پاسخ
 • زینب آذرگشب
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار عالی و مفید بود 👍👌🙏

  0 پاسخ
 • مرضیه تعالی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام. ممنون از مطالب خوبتون

  0 پاسخ
 • پيمانه اصفهان زاده
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  درود و سپاس از همراهی و راهنمایی‌های مفید شما عزیزان

  0 پاسخ
 • مصطفی مسعودی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  عالی بود کاملا موافقم

  0 پاسخ
 • مهرناز سادات افسری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  به عقیده من خارج کردن شاگردان از سیستم استادبانک همه جوره به ضرر استاد خواهد بود.
  هم امتیاز استاد بالاتر نمی‌رود تا در لیست استادان در مراتب بالاتری قرار بگیرد، و همچنین مشکلاتی که با شاگردان پیدا می‌کند به راحتی حل نمی‌شود.
  من بارها مشکلاتی از قبیل کنسلی زیاد، عدم انجام پرداختی، یا دیرکرد در واریز هزینه کلاس و … با شاگردانم داشتم که با پیگیری مشاوران عزیز استادبانک و بدون مداخله خودم به راحتی حل شده.
  در طول سال‌های همکاری با استادبانک پیشنهاد نقض قوانین از سمت شاگردان رو داشتم که نپذیرفتم و مورد رو از طریق تیکت به اپراتورهای استاد بانک هم گزارش کردم.
  همکاری طولانی مدتم با سیستم رو افتخاری میدونم و امید دارم که پاینده باشد.

  0 پاسخ
 • مرتضی دستورانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام. نکات مورد اشاره عالی بود.

  0 پاسخ
 • پروانه حسینی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  من کاملا با صحبت های مدیریت محترم موافقم. باید دانش آموز راقانع کنیم که به نفع خودش هست .خودش رااز کمک های مشاوران دریغ نکند. درنهایت هم به نفع مدرس.

  0 پاسخ
 • لیلا میرزازاده
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  باسلام و تشکر بابت توضیحات شفاف و کامل مدیریت خوب استادبانک، علاوه بر موارد بیان شده باید عنوان کرد از نظر اینجانب تعهدی که درقبال مجموعه دارم ضمن اینکه ممکنه شاگرد حتی شده یک جلسه رو به عمد یا سهوی پرداخت نکنه لذا به همچین درخواست هایی جواب منفی می‌دهم

  0 پاسخ
 • قدرت الله برزه کار
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام، خوبید، به نظر من نکات بسیار عالی در این مقاله گفته شد که هم استاد و هم شاگرد باید این نکات را به کار گیرند و نسبت به آنها ارزش قائل باشند تا دچار مشکل نشوند. با تشکر فراوان از شما

  0 پاسخ
 • سپیده نوری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بنده در پاسخ به یک مورد مشابه پاسخ دادم که به استادبانک متعهد هستم و دانش‌آموز پس از این پاسخ پیشنهاد خود را تکرار نکرد.

  0 پاسخ
 • علی کیانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و عرض خسته نباشید به استادبانکی های عزیز

  برگزاری کلاس‌ها زیر نظر استاد بانک قطعا باعث امنیت خاطر مدرس خواهد شد و جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات بعدی در زمینه های مختلف مالی و…

  0 پاسخ
 • اصغر کوهی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  اینجانب بعد از ۲۸ سال تدریس و تألیف خود را متعهد به قوانین مجموعه و سازمانی که باهاشون کار می‌کنم می‌دانم و سابقه من به من گوشزد می‌کند که انتفاع و ادامه همکاری و تعهد بسیار مهم‌تر و با ارزش‌تر از پیشنهاد های زود گذر می‌باشد و تشکر میکنم از نظم و قوانین مجموعه گرانقدر استادبانک و براشون آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.

  0 پاسخ
 • مولود دورباش
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بله اینجانب در پاسخ به این پیشنهاد شاگرد بسته های تخفیفی را پیشنهاد دادم وعلاوه بر اینکه استقبال کردند اعتبار خودم هم پیش ایشون بالاتر رفت
  ممنون از مطلب خوبتون

  0 پاسخ
 • محمدرضا مهماندوست
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و احترام
  به نظرم خیلی کار غیر حرفه ای هستش که مجموعه ی قوی ای مثل استاد بانک را دور زد
  من نمی‌دانم چه سودی برای برخی از اساتید داره که سهم استاد بانک رو تخفیف بدند و در کل به همان دریافتی اولیه برسند
  به نظرم هر فرد در هر مجموعه ای که فعالیت می‌کند باید به تمامی قوانین پایبند باشد و اگر از چیزی ناراضی است خودش قطع ارتباط کند

  0 پاسخ
 • هاجر حسن شاهی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام به همه همکارانم در استادبانک… نظر شخصی اینجانب این است که همه عناصر در قالب یک سیستم هست که رشد می کنند و خارج از سیستم بودن به منزله عدم پیشرفت اول خود شخص و سیستم است… با آرزوی موفقیت برای تک تک شما به امید خدا

  0 پاسخ
 • صادقیان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سپاس فراوان به نظر من امنیت استاد از هر چیزی مهم تر است و این بهترین دلیل برای تعهد و صداقت در همکاری با استادبانک است

  0 پاسخ
 • hadidavari2184@gmail.com
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  من با این پیشنهاد مواجه شدم و علی رغم اصرار دانش اموز مخالفت کردم فارغ از موضوع رنکینگ خودم رو‌ متعهد به مجموعه معظم استادبانک می‌دونم و حتی مواردی بوده که کلاس حدود ۲۰دقیقه بیشتر طول کشیده و من درباره اضافه کلاس مبلغی رو از خانواده نخواستم اما اونها پرداخت کردند تایم کلاس رو زیاد کردم تا حق استادبانک ادا بشه و پلتفرم استادبانک برای این محترمه که مثل خیلی از پلتفرم های مشابه با پول اعتبار درست نمی کنه و صرفا شایستگی و توانایی افراد و سابقه شون راه رشد در استادبانک و خلاصه اینکه خیلی خوشحالم که عضو این خانواده ام و از متولیان این مجموعه ممنونم.

  0 پاسخ
 • محمد خادمی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  عمل دور زدن استاد بانک کاری بسیار زشت و غیر حرفه ای است و اعتماد استاد بانک را از خود سلب خواهد کرد. کار گروهی و منافع دائمی جمع بسیار باارزش تر از منافع فردی زودگذر است. توصیه میکنم کسی مرتکب چنین اشتباهی نشود

  0 پاسخ
 • فرخ اسدی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  باسلام
  ازنظر اخلاقی کار اشتباهی است.
  وقتی یک کار گروهی انجام می شود همه باید متعهد به قوانین باشند.

  0 پاسخ
 • ارژنگ ژاله زاده
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  کاملا درست و متین میفرمایید

  0 پاسخ
 • سمانه محمدی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خداقوت به نظرم قبول شاگرد خارج از استادبانک برخلاف شرع و اصول و اخلاق حرفه ای است از طرفی در رتبه بندی استاد هم تاثیر میگذارد.

  0 پاسخ
 • باقری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سپاس از زحمات شما
  کاملا موافق هستم
  عملکرد استاد باید شفاف و واضح باشد تا زودتر به امتیاز بالا برسد.

  0 پاسخ
 • مینا عباس زاده
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام. تلاش بنده اینست که تعداد جلسات برگزار شده زیاد شود تا امتیاز بالاتری در سایت استادبانک بدست اورم. برگزاری کلاس خارج از سایت استادبانک مغایر با این هدف است. به نظر من استاد باید هدف برتر را در نظر داشته باشد و آن شناخته شدن بعنوان بهترین استاد و کسب درآمد بالاست. برگزاری کلاس خارج از سایت استاد را به این هدف نمی‌رساند.

  0 پاسخ
 • سمانه محمدی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خداقوت به نظرم قبول شاگرد خارج از استادبانک برخلاف اصول و اخلاق حرفه ای است از طرفی در رتبه بندی استاد هم تاثیر میگذارد.

  0 پاسخ
 • فریزرز محمودی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام
  به نظرم بدون در نظر گرفتن همه مواردی که به درستی در ویدیو عنوان شد این موضوع از نظر اخلاقی و شرعی مشکل داره و از اساس کار درستی نیست

  0 پاسخ
 • مولائی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب
  فرمایشات شما بسیار منطقی و صحیح می‌باشد.

  0 پاسخ
 • مريم مشكوري
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و خدمت همه استادبانکی های عزیز. خیلی خوشحالم از اینکه در محیطی صمیمی و با امنیت کامل مشغول به تدریس هستم و از پشتیبانی مشاورین عزیز برخودار می‌باشم. من چون در مورد مسائل مالی آدم کم رویی هستم، برای اطمینان از پرداخت بموقع ، کسالی که حتی مستقیم به من مراجعه می‌کنند رو به سایت استادبانک ارجاع میدم تا با مشکل مالی مواجه نشم.
  با تشکر مریم مشکور‌

  0 پاسخ
 • اتابک کاوه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه همکاران در مجموعه استادبانک
  بنده افتخار میکنم که با این مجموعه همکاری میکنم و هیچ گاه به این مجموعه خیانت نکرده و کلاس دانش آموز استادبانک را خارج از استادبانک برگزار نمی‌کنم بارها این پیشنهاد به من شده ولی من قبول نکرده و نمی‌کنم چرا که این کاررا خیانت به مجموعه می‌دانم.
  اینجانب تدریس را برای حمایت و کمک به دانش اموزان عزیز انجام میدهم و چون علاقه‌مند به تدریس هستم با افتخار در مجموعه استادبانک به تدریس می‌پردازم.
  قبلا از زحمات همه عزیزان کمال تشکر را دارم.

  0 پاسخ
 • نیلوفر درویش زاده
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  هم از نظر شرعی این کار اشتباه است و هم به ضرر خود استاد در بلند مدت می‌شود. همچنین وقتی استاد بانک در اطلاع برگزاری کلاس ها باشد استاد با آرامش خاطر بیشتری به خانه افراد می‌رود.

  0 پاسخ
 • مريم مشكوري
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه استادبانکی‌های عزیز. خیلی خوشحالم از اینکه در محیطی صمیمی و با امنیت کامل مشغول به تدریس هستم و از پشتیبانی مشاورین عزیز برخودار می‌باشم . من چون در مورد مسائل مالی آدم کم روی هستم ،برای اطمینان از پرداخت بموقع ، کسالی که حتی مستقیم به من مراجعه می کنند رو به سایت استاد بانک ارجاع میدم تا به مشکل مالی مواجع نشم.
  با تشکر مریم مشکوری

  0 پاسخ
 • محسن رافی خداپرست
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  عرض سلام و خسته نباشید
  ضمن تشکر از استاد با
  عرض سلام و خسته نباشید
  ضمن تشکر از زحمات شما در آماده سازی این محتوای مفید بنده هم اعتقاد دارم تعهد و صداقت بهترین استراتژی برای رشد در یک سیستم است.
  سپاس

  0 پاسخ
 • دینا نافذی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  کاملا با موضوع مطرح شده موافق هستم، قبول نکردن اساتید در روند تدریس دیگر اساتید هم تاثیر دارد، بنده تجربه داشتم که اولیا از من خواستند کلاس خارج از سیستم استادبانک باشد اما چون محاسبات امتیاز دهی مجموعه را مد نظر داشتم قبول نکردم اما برای اولیا اصلا قابل قبول نبود دلیلم که به ضرر بنده هست. گویا بقیه اساتیدی که برای دروس دیگر فرزندشان گرفته بودند این پیشنهاد را پذیرفته بودند.
  در نتیجه خلل در روابط بین استاد و اولیا و نحوه برگزاری کلاس ایجاد می‌کند.

  0 پاسخ
 • آرزو جباری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  مطالب جامع بود البته که آشنایی کامل با قوانین داشتم و بنظرم هر کس جر این در حرفه معلمی عمل کنه جای سواله!
  یک معلم متعهد سعی میکنه در همه شرایط بهترین خروجی رو در شرایط تعیین شده اجرا کنه…

  0 پاسخ
 • شیلا نیکدل
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  یکی از مواردی که ممکن است در برگزاری کلاس خارج از استادبانک برای اساتید ضرر داشته باشد این است که ممکن است تعداد جلسات برگزار شده استاد پایین بیاید و همچنین هیچ نظارتی بر کلاس نباشد. همچنین درصورت عدم پرداخت هزینه کلاس توسط شاگرد هیچ پیگیری نتوان انجام داد

  0 پاسخ
 • علیرضا
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام وخسته نباشید. من چون خودم تجربه این مورد را داشتم که شاگردی استادبانک به من ارجاع داد بابت درس جبروامار. این شاگرد دو استاد دیگر نیز برای درس حسابان و هندسه هم داشت.جلسه اول ومن برگزار کردم از جلسه دوم به بعد جلسات من کنسل شد توسط شاگرد. مطمین بودم که یکی از اساتید دیگر باشاگرد هماهنگ کرده بودن که درس منو هم تدریس کنن با مبلغ کمتر.پیشنهاد من این است که استادبانک اجازه این کارو نده.چون کاری از من استاد برنمیاد. باتشکر از استادبانک

  0 پاسخ
 • سیده رقیه میرباقری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام
  به نظر بنده اگر کلاس ها خارج از استاد بانک برگزار شوند امتیاز رتبه بندی کم می شود که به ضرر استاد است. اگر در استاد بانک برگزار شود تعداد جلسات برگزار شده و امتیاز استاد افزایش می یابد که به نفع استاد می باشد.

  0 پاسخ
 • حبیبه محمدی پیام
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام وعرض ادب
  من تاکنون چنین درخواستی نداشتم ودر موقعیت مشابه مورد ذکر شده قرار نگرفتم وبادیدگاه های ارایه شده شما موافقم خسته نباشید

  0 پاسخ
 • حمید عفیفی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  درود و سپاس از زحمات همه شما عزیزان واقعاً این دیدگاه عالی است.اگر اساتید دید بلند مدت داشته باشند مشکل حل خواهد شد.🌹🌹🌹

  0 پاسخ
 • کاظم کنی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  داشتن شاگرد در سیستم استادبانک به رشد بیشتر امتیاز استاد کمک می‌کنه، که این امر باعث گرفتن شاگرد بیشتر میشه.

  0 پاسخ
 • رضا میرزایی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  باسلام واحترام
  مقاله را مطالعه کردم، ازنظر اخلاقی وقتی شاگرد معرفی می‌شود درست نیست که کلاس خارج از سیستم استادبانک برگزارشود.
  با احترام

  0 پاسخ
 • افشین سرداری
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار عالی از مقاله خوب ارائه شده قطعأ توجه لازم را خواهم داشت
  🌹

  0 پاسخ
 • خدیجه تکله
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  تمام مطالب کامل و جامع و درست بود
  ممنون از شما استادبانک که این فرصت کاری رو در اختیار ما قرار دادید🌹🌹🌹🌹

  0 پاسخ
 • سعید شیرزادی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام.. کاملا با نظر استادبانک در مورد تدریس خصوصی اساتید و شاگردان تحت نظر موسه موافقم.

  0 پاسخ
 • شهرام رعیت پیشه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار دقیق و عالی بود.

  0 پاسخ
 • مریم قاسمی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  عالی بود و کاملا منطقی مثل همیشه کاربردی ممنونم از شما

  0 پاسخ
 • ناهید مسیبی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با درود و سلام. اگر در جامعه معلم امانت دار نباشد. آن جامعه نابود خواهد شد.

  0 پاسخ
 • سجاد هوشمند
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  شاید پیگیری دانش اموز
  احساس امنیت و اعتما و قبل پیگیری بودن برای دانش اموز و ولی دانش اموز

  0 پاسخ
 • آی سان غلامی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام اطلاعات بسیار دقیق و عالی

  0 پاسخ
 • مینو فضلی نژاد
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  بسیار درست می فرمایید

  0 پاسخ
  • پروانه حسینی
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱

   من کاملا با صحبت های مدیریت محترم موافقم. باید دانش آموز راقانع کنیم که به نفع خودش هست .خودش رااز کمک های مشاوران دریغ نکند. درنهایت هم به نفع مدرس.

   0 پاسخ
×
ثبت نام به عنوان معلم خصوصی