آشنایی با استادبانکاخبار استادبانکاستخدام معلم خصوصیپیشنهادات استادبانکویژه اساتید استادبانک
امنیت اساتید استادبانک

استادبانک چگونه امنیت اساتید خود را تأمین می‌کند؟

اساتید، سرمایه‌های اصلی استادبانک و تاثیرگذارترین همراهان ما، در مسیرِ ارائۀ خدمات با کیفیت، در صنعت تدریس خصوصی هستند. بنابراین رفع دغدغه‌های این عزیزان و فراهم کردن شرایطی برای آرامشِ هر چه بیشتر آن‌ها، همواره جزو اولویت‌های اصلی استادبانک بوده است.

اما زمانی که یک استاد، تصمیم می‌گیرد با یک پلتفرم تدریس خصوصی مانند استادبانک همکاری کند، به طور طبیعی اولین دغدغه‌ای که برای او ایجاد می‌شود، نحوۀ تأمین امنیت او در کلاس‌های حضوری است. این موضوع، با توجه به شرایط فرهنگی کشور ما، به خصوص برای اساتید خانم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تیم استادبانک تا به امروز تلاش کرده‌ است تا با راهکارهای مختلف، پاسخ مناسبی به این دغدغه بدهد و امنیت این گروه از مخاطبانِ خود را تا حد امکان تأمین کند.

اگر چه که معلمان عزیز ما، تاکنون با مشکل خاصی در این زمینه مواجه نشده‌اند، اما با توجه به رشد تعداد درخواست‌های تدریس خصوصی و به تبع آن رشد تعداد معلمان خصوصی خود، تصمیم گرفتیم تا یکی از مقالات مجله اساتید را به موضوع تأمین امنیت اساتید استادبانک اختصاص دهیم.

در مقالۀ پیش رو، راهکارهای استادبانک (معتبرترین سامانۀ تدریس خصوصی در ایران) را برای حفظ امنیت اساتید، معرفی کرده‌ایم. البته از آن جا که بخشی از این مسئولیت بر دوش خود اساتید قرار دارد، پیشنهاداتی را نیز برای این عزیزان مطرح نموده‌ایم. با وجود همۀ این تلاش‌ها، ما همچنان خود را متعهد به یافتن راه‌حل‌های مؤثرتر برای تأمین امنیت این گروه از کاربران‌مان می‌دانیم.

راهکارهای استادبانک برای حفظ امنیت اساتید از زبان مدیرعامل استادبانک 

پیش از مطالعۀ مقاله، پیشنهاد می‌کنیم با مشاهدۀ ویدئوی زیر، با راهکارها و پیشنهادات استادبانک برای حفظ امنیت اساتید آشنا شوید. سپس برای اطلاع از جزییات بیشتر، مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

نکات امنیتی که توسط استادبانک رعایت می‌شود

همان طور که در ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم، استادبانک به منظور حفظ امنیت اساتید خود، قوانینی را در نظر گرفته است و به طور جدی خود را متعهد به رعایت این قوانین می‌داند. در این بخش به راهکارها و قوانین استادبانک در این زمینه اشاره کرده‌ایم.

۱. عدم ارائۀ اطلاعات شخصی اساتید به شاگردان

یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های بسیاری از اساتید برای ثبت‌نام در سایت‌های تدریس خصوصی مانند استادبانک، این است که اطلاعات شخصی آن‌ها همچون شماره تلفن، ایمیل، آدرس و تصویر مدارک تحصیلی، که در مراحل ثبت نام ارائه کرده‌اند، در معرض دید بازدیدکنندگانِ سایت قرار بگیرد.

تیم استادبانک این دغدغه را به طور جدی مورد توجه قرار داده و حفظ محرمانگی اطلاعات اساتید و مراقبت از حریم خصوصی آن‌ها را جزو وظایف و تعهدات همیشگی خود قرار داده است.

به همین دلیل، اطلاعات تحصیلی، تجارب تدریس و افتخارات اساتید، تنها اطلاعاتی هستند که در پروفایل آن‌ها نمایش داده می‌شوند. نظرات شاگردان نیز تنها در صورت تایید استاد و کارشناسان استادبانک، قابل نمایش خواهند بود.

سایر اطلاعات شخصی، مانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، تصویر مدارک تحصیلی و کد ملی، به صورت امانت نزد استادبانک حفظ می‌شوند و تحت هیچ شرایطی روی سایت قرار نخواهند گرفت.

امنیت اساتید استادبانک

۲. برقراری اولین تماس از سوی استاد

روند کار در بسیاری از سایت‌های تدریس خصوصی به این صورت است که استاد شمارۀ خود را روی سایت قرار می‌دهد و شاگرد از طریق این شماره، با او تماس می‌گیرد. استفاده از این روش، باعث ایجاد مشکلات و مزاحمت‌هایی برای اساتید (به خصوص اساتید خانم) می‌شود.

استادبانک به منظور رفع این مشکل و حفاظت از اطلاعات شخصی اساتید خود، از روش متفاوتی استفاده می‌کند. به این صورت که شاگرد تنها از طریق پروفایل شخصی خود می‌تواند درخواست کلاس خصوصی را برای استاد مورد نظر ثبت کند. 

چنان چه استاد درخواست ارسال شده را قبول کند، شمارۀ شاگرد در اختیار او قرار داده می‌شود. در نهایت، این استاد است که برای انجام صحبت‌های اولیه، با شاگرد تماس می‌گیرد. به همین دلیل نیازی به نمایش شماره تلفن اساتید در پروفایل آن‌ها وجود ندارد.

۳. بررسی صداقت و قابل اعتماد بودن شاگردان

برخی اساتید، در مورد قبول درخواست‌هایی که به صورت حضوری برگزار می‌شوند، نگرانی‌هایی دارند؛ از جمله اینکه:

 • چطور می‌توان مطمئن شد که درخواست ارسال شده، یک درخواست واقعی است؟
 • آیا همۀ افرادی که درخواست کلاس حضوری می‌دهند قابل اعتماد هستند و می‌توان با خیالی آسوده به منزل آن‌ها مراجعه کرد؟

این نوع دغدغه‌ها ممکن است انگیزۀ اساتید را برای پذیرفتن درخواست‌های تدریس حضوری کم کند.

اگر جزو همکاران جدیدالورود استادبانک باشید، حتما این سوال در ذهن شما نیز ایجاد شده است که استادبانک چگونه واقعی بودن درخواست‌ها و سلامت اخلاق متقاضیان کلاس خصوصی را تضمین می‌کند؟ 

بررسی واقعی بودن درخواست ثبت شده

برای اطمینان از موضوع اول، یعنی واقعی بودن درخواست‌ها، کارشناسان استادبانک قبل از ارجاع دانش‌آموز به استاد، صحبت‌ها و بررسی‌های اولیه را در مورد شاگرد انجام می‌دهند.

اگرچه که ارائۀ تضمین صددرصدی امکان‌پذیر نیست، اما در اکثر موارد، غیرواقعی بودن یک درخواست، از طریق همین تماس قابل تشخیص است.

نهایتا در صورت تأییدِ واقعی بودن این درخواست توسط مرکز تماس، شاگرد مورد نظر به استاد ارجاع داده می‌شود.

بررسی سلامت اخلاق متقاضیان کلاس خصوصی

اما در مورد سلامت اخلاق متقاضیان کلاس خصوصی و خانواده‌های آن‌ها، متاسفانه ابزاری برای سنجش دقیق چنین موردی وجود ندارد. حتی با فرض وجود چنین ابزاری، تعداد درخواست‌ها آن قدر زیاد هست که بررسی سلامت اخلاق همۀ متقاضیان و خانواده‌های آن‌ها از سوی استادبانک تقریبا غیرممکن باشد.

با این حال کارشناسان استادبانک تلاش می‌کنند از طریق تماس تلفنی، تا حد امکان میزان صداقت و قابل اعتماد بودن شاگرد را مورد بررسی قرار دهند.

در کنار این مورد، استادبانک راهکارهای دیگری را برای جلوگیری از بروز مشکل در این زمینه، در نظر گرفته است. مورد شمارۀ ۴ و بخش بعدی مقاله، تحت عنوان “نکات امنیتی که باید توسط اساتید رعایت شود” به این موضوع اختصاص دارد.

۴. ارجاع شاگردان خانم به اساتید خانم و شاگردان آقا به اساتید آقا

یکی از راهکارها و قوانین جدی استادبانک به منظور جلوگیری از بروز مشکل برای اساتید، ارجاع شاگردان خانم به اساتید خانم و شاگردان آقا به اساتید آقا است.

استادبانک اجرای این قانون را با جدیت پیگیری می‌کند و تنها در یک حالت خاص، درخواست شاگرد آقا را برای مدرس خانم ارسال می‌کند؛ در صورتی که شاگرد آقا، دانش‌آموز مقطع ابتدایی یا متوسطۀ اول باشد.

در رابطه با این قانون اشاره به سه نکته ضروری است:

۱. حالت استثنا که در بالا مطرح شد تنها برای اساتید خانم در نظر گرفته شده است، نه اساتید آقا.

۲. استادِ خانم این اختیار را دارد که درخواست ارسال شده از سوی شاگرد آقا (دانش‌آموز مقطع ابتدایی یا متوسطه اول) را رد کند.

۳. قانونِ ارجاع شاگردان خانم به اساتید خانم و شاگردان آقا به اساتید آقا، تنها برای کلاس‌های حضوری است. در مورد کلاس‌های آنلاین چنین محدودیتی وجود ندارد.

حفظ امنیت اساتید -سامانه تدریس خصوصی استادبانک
به منظور حفظ امنیت اساتید در استادبانک، قانون ارجاع شاگرد خانم به استاد خانم و شاگرد آقا به استاد آقا اجرا می‌شود.

نکات امنیتی که باید توسط اساتید رعایت شود

حفظ امنیت اساتید عزیز استادبانک، یک وظیفۀ دو طرفه، هم از سوی تیم استادبانک و هم از سوی خود اساتید است.

با وجود تمام تلاش‌هایی که استادبانک برای حفظ امنیت اساتید خود انجام می‌دهد، نباید چنین تصوری در این عزیزان ایجاد شود که استادبانک، شاگردان خود را به لحاظ اخلاقی و به طور دقیق مورد سنجش قرار داده و اساتید هیچ گونه‌ وظیفه‌ای در این زمینه ندارند.

همان طور که در قسمت قبل نیز اشاره کردیم، ابزار و فرصت کافی برای انجام چنین کاری از سوی استادبانک وجود ندارد. بنابراین بخشی از این مسئولیت نیز بر عهدۀ خود اساتید قرار می‌گیرد.

در این بخش به چند نکتۀ مهم در این زمینه اشاره می‌کنیم.

۱. طبق قوانین استادبانک، چنان چه پدر شاگرد، درخواست تدریس خصوصی را برای فرزند خود ثبت و یکی از اساتید خانم را انتخاب کرده باشد، ضروری است که استاد با مادر شاگرد، یا خود شاگرد نیز مکالمۀ تلفنی داشته باشد.

در صورتی که پدر شاگرد مانع از انجام این کار شود، لازم است قبل از تشکیل اولین جلسه، این مورد را با کارشناسان استادبانک مطرح کنید.

۲. اکثر اساتید استادبانک بنا به تجربیات فراوانی که دارند، در همان مکالمۀ تلفنی اول به راحتی تشخیص می‌دهند که صحبت‌ها روند طبیعی دارد یا نه.

بنابراین، چنان چه در حین مکالمۀ تلفنی با شاگرد یا یکی از والدین او، مورد غیرمتعارفی را احساس کردید حتما آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

۳. بعد از انجام بررسی‌های اولیه از طریق تماس تلفنی و حضور در منزل شاگرد، چنان چه شرایط به گونه‌ای است که احساس عدم امنیت را به شما القا می‌کند و نمی‌توانید در چنین محیطی با آرامش خاطر تدریس کنید (برای مثال، به دلیل پوشش نامناسب یکی از اعضای خانواده یا مطرح شدن صحبت‌های حاشیه‌ای)، بسیار ضروری است که قبل از تشکیل جلسۀ بعدی، مراتب را به تیم پشتیبانی استادبانک اطلاع دهید.

۴. یکی دیگر از مواردی که اساتید باید روی آن حساسیت ویژه‌ای داشته باشند، ارسال پیام‌های مکرر، غیرضروری و غیرمرتبط با درس، از سوی شاگرد یا یکی از اعضای خانوادۀ او است.

در چنین شرایطی استاد می‌تواند با کارشناسان تماس بگیرد و قبل از برگزاری جلسه بعدی، درخواست پیگیری موضوع را داشته باشد.

استادبانک، معتبرترین پلتفرم جذب و آموزش معلمان خصوصی در کشور

در این مقاله از آکادمی اساتید استادبانک، به بررسی راهکارها و پیشنهادات استادبانک برای حفظ امنیت اساتید پرداختیم. البته توجه به این نکته بسیار ضروری است که با وجود برگزاری بیش از ۵۷۰ هزار ساعت جلسۀ خصوصی و ارائۀ خدمت به بیش از ۶۱ هزار شاگرد خصوصی، تا به امروز مشکل خاصی برای اساتید عزیز استادبانک ایجاد نشده است.

با این حال، از آن جا که برای برخی از اساتید جدید، سؤالاتی در این زمینه ایجاد می‌شود، به منظور آرامش خاطر هر چه بیشتر این عزیزان تصمیم گرفتیم که مقاله‌ای را در این رابطه آماده کرده و آن را در اختیار همۀ معلمان گرامی استادبانک قرار دهیم.

در صورتی که هنوز هم سؤالی در این زمینه دارید، می‌توانید از طریق شمارۀ ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ با مشاورین ما در ارتباط باشید و سؤالات خود مطرح کنید.

اگر جزو افراد توانمند در حوزۀ تدریس خصوصی هستید و هنوز به جمع اساتید استادبانک نپیوسته‌اید، ما منتظر حضور شما در بین اساتید پرتلاش‌مان هستیم. کافیست شرایط همکاری با استادبانک را مطالعه کرده و فرم ثبت نام معلم خصوصی را تکمیل کنید، تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

لطفا دیدگاه‌ها و تجربیات خود را در مورد امنیت معلمان خصوصی در کلاس‌های حضوری، با ما و سایر همکارانتان به اشتراک بگذارید.
برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

 • سورنا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام. من فرم استاد با مدارک لازم رو آپلود کردم. از چه تاریخی در لیست اساتید سایت قرار خواهم گرفت؟

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

   با سلام خدمت شما
   در صورت تایید رزومۀ شما، کارشناسان با شماره شما تماس خواهند گرفت و ادامۀ مراحل را با شما هماهنگ خواهند کرد.

   0 پاسخ
 • نغمه حاجی زاده
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

  با درود و سپاس
  بسیار عالی و دقیق و برای خانم ها خیلی خوب است .

  0 پاسخ
 • زهرا حبیبی
  ۹ خرداد ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر
  شماره موبایل استاد با شاگرد به اشتراک گذاشته نشود لطفا

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

   با سلام و وقت بخیر به شما همکار گرامی
   استادبانک یک سایت اگهی نیست و به هیچ وجه همانند ان‌ها با اساتید رفتار نخواهد کرد.
   در استادبانک، شماره هیچ استادی تا زمان تکمیل درخواست در اختیار شاگرد قرار نخواهد گرفت.
   بنابراین اساتید هیچ نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

   0 پاسخ
 • زهره خلمی
  ۶ خرداد ۱۴۰۱

  سپاس از توجه شما به دغدغه های اساتید استاد بانک و راهنمایی های با ارزش شما .
  خوشبختانه تا به امروز با افرادی سروکار داشتم که از لحاظ فرهنگی و خانوادگی بسیار عالی و قابل احترام بودند.

  0 پاسخ
 • اصفهان زاده
  ۵ خرداد ۱۴۰۱

  با درود و سپاس از راهنمایی های ارزنده شما
  مطالب بسیار عالی و کاربردی بود .
  بسیار خرسندم که با شما عزیزان دلسوز همکاری میکنم.
  پیروز باشید .

  0 پاسخ
 • شبنم عباسی
  ۵ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام و عرض ادب
  همیشه از نکات فنی و قابل تامل این تیم آموزشی و دقت بسیارشان در پاسخ گویی و رفع ابهام لذت می برم. خدا قوت و سپاس گزارم

  0 پاسخ
 • عجمی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام
  از توضیحات و ویدئو بسیار عالی و دقت تیم استاد بانک، در حمایت همه جانبه از اساتید بسیار سپاسگزارم

  0 پاسخ
 • سیما مردانی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  ممنون بابت اطلاعات و راهنمایی شما .
  باعث میشه که بیشتر دقت کنیم

  0 پاسخ
 • پروانه حسینی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  باسلام و تشکر ویژه از تیم موفق استادبانک.خیلی نکات ارزنده و مهمی رو ذکر کردید. همه مطالب اصولی و کاربردی است . خیلی خوشحالم که دراستادبانک انجام وظیفه میکنم.

  0 پاسخ
 • ابوالفضل مشهدی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  بسیار عالی

  0 پاسخ
 • جمشیدی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام
  احتراما ضمن تشکر از زحمات شما همکاران گرامی، به نظر شاید تفکیک جنسیتی در برخی موارد مفید و موثر باشد؛ لیکن با توجه به بیست سال تجربه تدریس در تمام مقاطع تحصیلی، عرض میکنم در مورد ارجاع و انتخاب، نباید اساتید (به ویژه اساتید آقا) و شاگردان را محدود و ملزم به انتخاب مواردی خاص نمود، چرا که قطعا این امر به ریزش شاگردان و کاهش کلاس اساتید منتج خواهد شد.
  با سپاس از محبت و همراهی همه عزیزان

  0 پاسخ
 • شهلا اسکندری
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام و خسته نباشید. بسیار عالی بود ممنون از نکات مفید و ارزنده

  0 پاسخ
 • مريم مرزبان
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  تا الان چندین کلاس حضوری داشتم که دقیقا تمامی نکات امنیتی از طرف استاد بانک رعایت شده بود و من با ارامش خاطر کلاس هام رو برگزار کردم . بسیار متشکرم از استادبانک و تیم کارشناسان بسیارعالیشان . خوشحالم که یکی از اساتید استاد بانک هستم

  0 پاسخ
 • رضوانه پریان فر
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  بسیار عالی متشکرم

  0 پاسخ
 • مینا کمایی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام و عرض خدا قوت خدمت همکاران محترم استاد بانک و تشکر ویژه از مدیریت محترم که با ارسال ویدئوهای بسبار کاربردی شناخت ما را بیشر می کنند در زمینه های مختلف .
  مقالات نیز بسیار کاربردی و مفید بودند .

  0 پاسخ
 • کمیل کیهانی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام. بسیار خوب و مثمر ثمر است این موارد. باتشکر

  0 پاسخ
 • محسن صالح
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام و با تشکر از ویدیوی ارسالی

  0 پاسخ
 • فاطمه سلطانی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  خیلی ممنون عالی بود خیلی هم دلگرم کننده

  0 پاسخ
 • فائزه برموده
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام بسیار متشکرم از شما

  0 پاسخ
 • مرجان محلوجیان
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام ، فایل صوتی رو گوش دادم ، متشکرم از تذکرات مهم و کاربردی .

  0 پاسخ
 • Sepideh .shahbazi
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  من در این مدت کوتاه که با استاد بانک همکاری کردم واقعا همکاری خوبی دارند و در خصوص شاگردان خیلی پیگیری دارند .ممنونم خسته نباشید

  0 پاسخ
 • حسین
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام
  یکی از ضروریات تشکیل کلاس برای اساتید خانم باید حضور مادر یا حداقل یک خانم از بستگان دانش اموز در منزل در زمان برگزاری کلاس باشد.
  یعنی در زمان هماهنگی برای کلاس حتما تاکید شود که شرط حضور استاد در منزل باز کردن درب منزل توسط مادر یا یکی از بستگان خانم باشد.
  موردی که بنده ذکر کردم یک راهکار پیشنهادیست که تاحد زیادی از بروز مسایل ناخواسته پیشگیری میکند.
  امیدوارم که هیچ کجا ودر هیچ زمان استادی چه خانم وچه اقا در زمان تدریس بامشکلاتی از این قبیل مواجه نشوند.

  0 پاسخ
 • زهره غلامی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام به نظر بنده نکات کلیدی گفته شد فقط یک نکته ای که لازم دونستم مطرح کنم اینه که توی همان فرم اولیه ذکر شود که حیوان خانگی دارند یا خیر چون ممکن است مدرس به حیوانات خاصی آلرژی داشته باشد

  0 پاسخ
 • علیرضا اکبری
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با عرض سلام و ادب
  خیلی ممنون از مطالب مفیدتون

  0 پاسخ
 • مرتضی رحیمی یگانه
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  بسیار عالی. سپاسگزارم

  0 پاسخ
 • مریم فراهانی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام و احترام
  ممنون از استاد بانک که در این مجموعه با دید باز به تمام جوانب کار توجه میکند با آرزوی موفقیت روز افزون برای مجموعه استاد بانک

  0 پاسخ
 • مهدی ذاکری
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  بسیار عالی و مفید

  0 پاسخ
 • آزیتا یوسفی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام و سپاس از مجموعه استاد بانک
  مطالب بسیار مهمی بود که تذکرات لازم داده شد و ممنون از پیگیری شما که شرایط امنی را برای ما مهیا می کنید.

  0 پاسخ
 • محمد رحیم گیلانی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  درودو عرض ادب بر عزیزان استاد بانک
  سپاس از مطالب گفته شده

  0 پاسخ
 • فرزانه
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  خیلی عالی بود. ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار اساتید قرار میدین

  0 پاسخ
  • رضوانه پریان فر
   ۴ خرداد ۱۴۰۱

   بسیار عالی متشکرم

   0 پاسخ
 • سارامیرزایی سموات
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام درود
  خوشبختانه طی این دوره که بااستاد بانک بود هیچ رفتار غیر متعارفی از سوی خانواده وخود شاگرد رخ نداده،والبته به رفتار یک استاد ام بستگی دارد ،خداروشکر همه مسائل رعایت میشود.

  0 پاسخ
 • محمد مهدی عبیری
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  باتشکر ویدیوعالی بود

  0 پاسخ
 • سیداحمدرضا کلانتریان
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سپاس فراوان از شما

  0 پاسخ
 • مرضیه صدرزاده
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  مطالب بسیار عالی بود

  0 پاسخ
 • زهرا جهانگیری
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  البته بنده با سابقه بیش از ۱۵ سال تدریس خود مخالف مردانه و زنانه کردن شاگردها و اساتید هستم و اصولا در تماس اول و حتی جلسه اول همه مسائل رو اساتید متوجه میشوند و خداروشکر تمام شاگردان پسر و دختر بنده همه خوب بودند.

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۴ خرداد ۱۴۰۱

   سلام و عرض ادب
   سپاس از اینکه نظرتون رو با ما درمیون گذاشتید
   بله همون طور که در مقاله هم اشاره شد، تا به حال اساتید عزیز ما با مشکل خاصی در این زمینه مواجه نشدن. با این حال به دلیل تعداد زیاد شاگردان و به منظور مراقبت از امنیت اساتید، این قانون رو در استادبانک اجرا می‌کنیم.

   0 پاسخ
 • حبیبه محمدی پیام
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  من عضو استاد بانک ازابتدای فعالیت بودم وتا کنون مشکلی نداشتم وبا تمام موارد بالا هم موافقم

  0 پاسخ
 • شیوا
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  به نظر من همه چیز عالیه وخوب پیش میره

  0 پاسخ
 • مصطفی خسروجردی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با درود و سپاس فراوان از مجموعه استاد بانک. ذکر مطلب فوق بسیار با اهمیت و ضروری بود که خوشبختانه اعلام و تذکرات لازم داده شد.

  0 پاسخ
  • زهرا جهانگیری
   ۴ خرداد ۱۴۰۱

   ممنون از پیگیری های خوبتون جهت تامین شرایط امن تدریس برای ما اساتید

   0 پاسخ
 • مینو فضلی نژاد
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سپاس

  0 پاسخ
 • فرشید اسحقی قالی باف
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  ممنون از مطالب مفیدتون

  0 پاسخ
 • اکرم مهنانی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  باسلام ودرود فراوان
  ممنون از زحمات دلسوزانه ومحبت شما جهت راهکارخوبتان،مچکرم

  0 پاسخ
 • سعید
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  ممنون…ایده بسیار خوبی است ولی با مردانه و زنانه کردن شاگرد و استاد موافق نیستم…

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۴ خرداد ۱۴۰۱

   این قانون تنها به منظور حفظ امنیت اساتید گرامی ایجاد شده و در حال حاضر یکی از بهترین راهکارهایی هست که در این زمینه میشه به کار گرفت.

   0 پاسخ
 • لادن مرادی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  بسیار عالی بود.ممنون از حمایتهای تیم حرفه ای استاد بانک و خدا قوت.

  0 پاسخ
 • امیر ایزدی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  عالی بود. ممنونم

  0 پاسخ
 • مرجان
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با تشکر اززحمات مدیریت محترم وتیم مسئولیت پذیر استادبانک.

  0 پاسخ
 • محسن رافی خداپرست
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  ممنون از یاداوری نکات به جا و مهم.
  سپاس

  0 پاسخ
 • لیلا میلادی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم استادبانک.
  ممنون بابت زحماتتون.
  مقاله بسیار مفید واقع شد.
  تشکر.

  0 پاسخ
 • Samiraroustaee
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با تشکر از زحمات شما عزیزان ،بسیار عالی و پیشنهاد خوبی بود 🙏🙏🙏

  0 پاسخ
 • سید حسن هاشمی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  تشکر از تلاش شما عزیزان…فقط درصورت رد کردن شاگردی حتما نظر استاد رو جویا بشید، و دریافت دانشجوی استاد رو متوقف نکنید، چون بعضی‌ها فقط برای امتحان تماس میگیرن

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۴ خرداد ۱۴۰۱

   همون طور که در مقالات مختلف مجله اساتید اشاره کردیم، کلاس‌هایی که ادامه دار نمیشن، در وهلۀ اول توسط کارشناسان بررسی میشن، و در صورت عدم تخطی استاد، تاثیری در امتیاز استاد و دریافت شاگرد توسط ایشون، نخواهد گذاشت.

   0 پاسخ
 • علیرضا میرکاظم
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام.خسته نباشین.درطول ۲۴سال تدریس هیچگونه مشکلی برخورد نکردم

  0 پاسخ
 • آیسان غلامی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام ممنونم بنده هم بسیار موافق هستم

  0 پاسخ
 • میلاد امیری
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  سپاس از شما و نکات کاربردیتون
  پیشنهادی داشتم در تکمیل این نکات و آن هم این است که استاد به محض اینکه شرایطی رو حس که خارج از چهارچوب است بلافاصله به کارشناسان گفته بشه که مشکلی برای استاد به وجود نیاید

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۴ خرداد ۱۴۰۱

   سلام و عرض ادب خدمت شما همکار گرامی
   کاملا درسته. همون طور که در بخش “نکات امنیتی که باید توسط اساتید رعایت شود” اشاره شد، اساتید میتونن هر مورد غیرمتعارفی رو که در کلاسشون اتفاق میفته با کارشناسان استادبانک در میون بگذارند.

   0 پاسخ
  • سارا سراجی
   ۴ خرداد ۱۴۰۱

   با سلام و تشکر از مجموعه استاد بانک
   وتشکر ویژه نسبت به مطرح کردن این موضوع مهم
   خدا را شکر می کنیم برای هیچ عزیزی اتفاقی نیفتاده اما توجه به نکات مطرح شده کمک حال دوستان خواهد شد

   0 پاسخ
 • سیده رقیه میرباقری
  ۴ خرداد ۱۴۰۱

  با سلام
  بنده کاملا در این زمینه موافقم. متشکرم که امنیت دبیران، مخصوصا ما خانم ها را فراهم فرمودید.

  0 پاسخ
×
ثبت نام به عنوان معلم خصوصی