آشنایی با استادبانکاخبار استادبانکاخبار معلماناستخدام معلم خصوصیپیشنهادات استادبانکدرآمد تدریس خصوصیویژه اساتید استادبانک
رشد اساتید در استادبانک

اساتید چگونه می‌توانند در استادبانک رشد کنند؟

یکی از مهم‌ترین اهداف و دغدغه‌های استادبانک (بزرگترین سامانۀ تدریس خصوصی در ایران)، حمایت از اساتید برتر در نقاط مختلف کشور، فراهم کردن فرصتی برای دیده شدنِ این عزیزان، ایجاد شرایط مساعد برای پیشرفت هر چه بیشتر و کسب درآمدهای بالا توسط آنان است.

 به همین منظور، تیم استادبانک همواره در تلاش است تا با ایده‌پردازی و توسعۀ مستمر امکانات سایت، خدمات با کیفیت‌تری را به اساتید خود ارائه دهد و شرایط را برای رشد اساتید استادبانک، در زمینۀ تدریس خصوصی، فراهم کند.

اما معیار رشد یک معلم خصوصی در استادبانک چیست؟ اساتید چگونه می‌توانند در مدت زمان کوتاهی، به درآمدهای قابل توجهی در پلتفرم تدریس خصوصی استادبانک دست پیدا کنند؟ چه عواملی مانع رشد معلم خصوصی در این سیستم می‌شود؟ در مقالۀ پیش رو، به این سؤالات پاسخ خواهیم داد.

نحوه رشد اساتید از زبان مدیرعامل استادبانک

قبل از آن که ادامۀ این مقاله را مطالعه کنید، می‌توانید با مشاهده ویدئوی زیر، اطلاعات کاملی در مورد نحوۀ افزایش تعداد شاگردان و افزایش قیمت کلاس خصوصی خود به دست آورید. سپس در صورت نیاز به کسب اطلاعاتِ بیشتر، مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

معیارهای رشد اساتید در استادبانک

قبل از پاسخ به این سؤال که “اساتید چگونه می‌توانند در استادبانک رشد کنند؟” باید بدانیم مفهوم رشد در استادبانک چیست. چه معیارهایی برای سنجش میزان رشد اساتید، در سامانۀ تدریس خصوصی استادبانک وجود دارد؟ در این بخش از مقاله، به بررسی این سؤال می‌پردازیم.

استادبانک تلاش می‌کند تا در فرآیند انتخاب اساتید توسط شاگردان، دخالت مستقیم نداشته باشد. به همین دلیل، شرایطی را فراهم کرده است تا متقاضیان، با بررسی عملکرد اساتید و تنها بر اساس رزومه و میزان شایستگی آن‌ها، استاد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

البته در برخی موارد، شاگرد، انتخاب استاد را به تیم کارشناسی استادبانک واگذار می‌کند. در این شرایط نیز کارشناسان، اساتیدی را انتخاب می‌کنند که توانمندی‌های بیشتر و عملکرد بهتری در سیستم استادبانک دارند.

بر این اساس، می‌توان یکی از معیارهای موفقیت و رشد اساتید در استادبانک را افزایش تعداد درخواست‌ها و به تبع آن افزایش تعداد کلاس‌های برگزار شده توسط آن‌ها در نظر گرفت.

اما یکی دیگر از مهم‌ترین ملاک‌های رشد در استادبانک، افزایش قیمت کلاس‌های خصوصی یک استاد است.

در مراحل اولیۀ همکاری با استادبانک، معمولا قیمت تدریس خصوصی اساتید چندان بالا نیست. اما شرایط به گونه‌ای فراهم شده است که بعد از گذشت مدتی، امکان افزایش درآمد تدریس خصوصی برای اساتید وجود خواهد داشت. برخی اساتید، از این فرصت به بهترین شکل استفاده می‌کنند و قیمت کلاس‌های خود را افزایش می‌دهند.

با توجه به این توضیحات، مهم‌ترین معیارهای رشد در استادبانک را می‌توان “افزایش تعداد درخواست‌ها” و “افزایش قیمت تدریس خصوصی” در نظر گرفت.

روش‌های افزایش درخواست‌های ارسالی، به عنوان اولین معیار رشد اساتید

در قسمت قبل گفتیم که یکی از معیارهای رشدِ اساتید در استادبانک، افزایش تعداد درخواست‌هایی است که از سوی متقاضیان کلاس‌ خصوصی برای آن‌ها ارسال می‌شود.

اما اساتید چطور می‌توانند تعداد این درخواست‌ها را در بازۀ زمانی کوتاه و به صورت کاملا اصولی افزایش دهند؟ در این بخش به سه عامل بسیار تأثیرگذار در افزایش تعداد درخواست‌های ارسالی برای یک استاد، اشاره کرده‌ایم.

۱. قرار گرفتن در صفحۀ اول لیست اساتید و رسیدن به رتبه‌های اول

همۀ ما بعد از جستجوی یک عبارت، در موتور جستجوی گوگل، معمولا گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنیم که در صفحۀ اول و رتبه‌های برتر این صفحه قرار دارند. در سیستم استادبانک نیز، متقاضی، معمولا از بین اساتیدی که پروفایل آن‌ها در صفحۀ اول و رتبه‌های برتر این صفحه قرار دارند، به جستجوی استاد مورد نظر می‌پردازد.

اما ممکن است در رابطه با نحوۀ رسیدن استاد به جایگاه‌های برتر سایت، سؤالاتی برای شما ایجاد شود که در ادامه به بررسی این سؤالات می‌پردازیم.

معیار قرار گرفتن پروفایل اساتید در جایگاه‌های برترِ صفحات لیست چیست؟

در بسیاری از پلتفرم‌های تدریس خصوصی، اساتید می‌توانند با پرداخت هزینه، جایگاه‌های برتر را خریداری کنند. اما تلاش استادبانک بر این است تا قرار گرفتن در این جایگاه‌ها، بر اساس شایستگی و عملکرد استاد باشد. به همین دلیل ما به جای فروش جایگاه‌، از مفهومی به نام امتیاز رتبه‌بندی برای اساتید استفاده می‌کنیم.

♦ امتیاز رتبه بندی چیست؟

به هر یک از اساتیدی که حداقل یک جلسه را در استادبانک برگزار کرده باشند، عددی تحت عنوان امتیاز رتبه‌بندی تعلق می‌گیرد. فرمول محاسبۀ این عدد، عبارت است از نسبتِ تعداد کل جلسات واریز شده به تعداد کل شاگردان. 

برای مثال، فرض کنید یکی از اساتید استادبانک، ۴۰ جلسه کلاس برای ۳ دانش‌آموز برگزار کرده و اطلاعات این جلسات را به طور دقیق در پروفایل خود ثبت کرده است. ضمنا فرض می‌کنیم تا این لحظه، هزینۀ ۳۰ جلسه از این ۴۰ جلسه، به حساب استادبانک واریز شده است.

برای محاسبۀ امتیاز رتبه‌بندی این استاد، کافیست عدد ۳۰ (تعداد کل جلسات واریز شده تا این لحظه) را بر عدد ۳ (تعداد کل شاگردان) تقسیم کنیم. امتیاز رتبه‌بندی این استاد برابر با ۱۰ خواهد بود. 

این فرمول به گونه‌ای طراحی شده که امتیاز رتبه‌بندی بالاتر، نشان دهندۀ کیفیت بهتر تدریس استاد باشد. به همین دلیل اساتیدی که امتیاز رتبه بندی بالاتری دارند، در مقایسه با سایر اساتید، در جایگاه‌هایی قرار می‌گیرند که بیشتر در معرض دید متقاضیان کلاس‌های خصوصی هستند.

برای مشاهدۀ امتیاز رتبه‌بندی خود در استادبانک کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و از منوی سمت راست، روی گزینۀ امتیاز رتبه‌بندی کلیک کنید.

روش‌های افزایش امتیاز رتبه‌بندی اساتید و رسیدن به صفحه اول لیست اساتید چیست؟

روش‌های مختلفی برای افزایش امتیاز رتبه‌بندی اساتید وجود دارد که در این بخش به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • بالا بردن کیفیت کلاس‌های خصوصی

بالا بودن کیفیت تدریس استاد، رعایت اخلاق حرفه‌ای تدریس خصوصی و برقراری ارتباط مؤثر با شاگرد به ادامه‌دار شدن کلاس‌ها، افزایش تعداد جلسات استاد با یک شاگرد و در نتیجه افزایش امتیاز رتبه‌بندی استاد کمک می‌کند.

 • ثبت تمامی جلسات در سیستم

عدم ثبت برخی از جلسات یا برگزاری کلاس با شاگردانِ استادبانک، خارج از سیستم استادبانک، باعث افت شدید امتیاز رتبه‌بندی استاد و پایین آمدن جایگاه او در صفحات لیست خواهد شد.

طبق فرمول، هر چقدر صورت کسر (تعداد جلسات ثبت شده) بیشتر و مخرج کسر (تعداد شاگردان) در مقایسه با آن، کمتر باشد، امتیاز رتبه‌بندی استاد افزایش پیدا می‌کند.

 • استفاده از بسته‌های تخفیفی برای شاگردان

استادبانک برای شاگردان خود بسته‌‌های تخفیفی در نظر گرفته است. خرید این بسته‌ها توسط شاگرد، علاوه بر اینکه دردسرهای استاد را برای دریافت هزینۀ کلاس کاهش می‌دهد، در امتیاز رتبه‌بندی او نیز تأثیر مستقیم دارد.

با توجه به فرمول امتیاز رتبه‌بندی، در صورتی که شاگرد یکی از بسته‌ها را خریداری کند، کل جلسات خریداری شده، به صورت یکجا در فرمول لحاظ می‌شود و امتیاز رتبه‌بندی استاد به شدت رشد می‌کند.

۲. ارائۀ پروفایل جذاب و تأثیرگذار، دومین راهکار برای افزایش درخواست‌های شاگردان

همان طور که گفتیم، بالا بودن امتیاز رتبه‌بندی و دسترسی به جایگاه‌های برتر در صفحات لیست اساتید، به بیشتر دیده شدن پروفایل استاد کمک می‌کند. اما این موضوع به تنهایی برای جلب نظر متقاضی کلاس‌ خصوصی و ارسال درخواست برای استاد، کافی نیست.

جذابیت و تأثیرگذاری پروفایل استاد، یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تصمیم‌گیری شاگرد برای ارسال درخواست کلاس خصوصی است.

اکثر متقاضیان کلاس‌های خصوصی در استادبانک، در وهلۀ اول، به موارد زیر برای انتخاب استاد مورد نظر توجه می‌کنند:

 • جذابیت عکس پروفایل
 • ویدئوی معرفی
 • تعداد جلسات برگزار شده توسط استاد
 • امتیاز استاد
 • تحصیلات استاد
 • سوابق تدریس استاد
 • گذراندن دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس خصوصی
 • تعداد دفعات انتخاب شدن به عنوان استاد برتر در استادبانک

به همین دلیل همواره تأکید می‌کنیم که:

عکس مناسبی را برای پروفایل خود انتخاب کنید، تمامی مدارج تحصیلی و سوابق تدریس خود را در پروفایل‌تان بارگذاری کرده و مرتبا این موارد را به روز رسانی کنید.

ارائۀ ویدیوی معرفی، جزو بخش‌های اجباری در زمان ثبت نام نیست، اما بارگذاری آن، در جلب نظر شاگردان بسیار تأثیرگذار است.

شرکت در دورۀ رایگان اخلاق حرفه‌ای تدریس خصوصی که توسط استادبانک برگزار می‌شود و کسب گواهینامۀ این دوره نیز تأثیر قابل توجهی در اعتماد متقاضیان کلاس خصوصی دارد.

بعد از بررسی موارد مذکور، شاگرد، یک یا چند استاد را کاندید می‌کند و وارد صفحۀ رزومۀ این اساتید می‌شود. در این صفحه شاگرد به تمامی اطلاعات تحصیلی استاد، سوابق تدریس، ویدیوی معرفی و نظرات شاگردان در مورد استاد، با جزییات بیشتری دسترسی دارد.

در صفحۀ رزومه، سه موردی که بیشترین تأثیر را روی انتخاب استاد توسط شاگرد دارند، عبارتند از:

 • نحوۀ ارائۀ استاد در ویدیوی معرفی
 • بخش داستان شاگرد 
 • بخش نظرات شاگردان

 به همین دلیل، مصرانه پیشنهاد می‌کنیم که اساتید استادبانک، به این سه امکانی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، توجه کافی داشته باشند.

معلم خصوصی ریاضی استادبانک

متقاضی، پس از انجام بررسی‌های لازم و مقایسۀ رزومۀ اساتیدِ کاندید شده، در نهایت یک نفر را به عنوان معلم خصوصی مورد نظر خود انتخاب می‌کند. سپس درخواست خود را ثبت می‌کند تا کارشناسان استادبانک این درخواست را مورد بررسی قرار داده و برای استاد ارسال کنند.

۳. افزایش اعتبار استاد در بین کارشناسان استادبانک، روشی دیگر برای افزایش تعداد شاگردان 

همان طور که گفتیم، در برخی موارد، متقاضی کلاس خصوصی، انتخاب استاد را به کارشناسان استادبانک واگذار می‌کند.

در چنین شرایطی کارشناسان بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند امتیاز رتبه‌بندی، نظرات ثبت شده برای استاد، تعداد شاگردان استاد، نداشتن سابقۀ تخطی و برخی موارد دیگر، یک یا چند استاد را انتخاب کرده و درخواست شاگرد را به این اساتید ارجاع می‌دهند.

بنابراین هر چقدر که به عنوان استاد، عملکرد بهتری در همکاری با استادبانک و جلب رضایت شاگردان‌تان داشته باشید و اخلاق حرفه‌ای تدریس خصوصی را بیشتر رعایت کنید، اعتبار بیشتری در بین کارشناسان استادبانک خواهید داشت و احتمال انتخاب شما توسط آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد.

روش‌های افزایش قیمت تدریس خصوصی به عنوان دومین معیار رشد اساتید

در ابتدای مقاله گفتیم که در مراحل اولیۀ همکاری با استادبانک، معمولا قیمت تدریس خصوصی اساتید چندان بالا نیست. اما بعد از گذشت مدتی، در صورتی که عملکرد استاد در جنبه‌های مختلف، رضایت‌بخش باشد، قیمت کلاس‌های خصوصی او به میزان چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

برخی از اساتید، در مدت زمانی کمتر از سه سال، قیمت تدریس خصوصی خود را در استادبانک، بیش از ۱۵ برابر افزایش داده‌اند. در حالی که قیمت تدریس خصوصی برخی دیگر از اساتید، طی همین مدت، تغییر محسوسی نداشته است.

عوامل مؤثر بر قیمت تدریس خصوصی اساتید

قیمت تدریس خصوصی استاد، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برخی از  این فاکتورها عبارتند از:

 • آنلاین یا حضوری بودن کلاس‌ها 
 • برگزاری کلاس در تهران یا شهرستان‌ها 
 • گروه درسی استاد

یکی از تأثیرگذارترین عوامل در قیمت تدریس خصوصی، که مرتبط با عملکرد استاد نیز هست، تعداد ستارۀ استاد است. به طور طبیعی هر چقدر تعداد ستاره‌ها بیشتر باشد، قیمت تدریس خصوصی نیز بیشتر خواهد شد. 

در تصویر زیر سیر صعودی افزایش درآمد یکی از معلمان خصوصی استادبانک را مشاهده می‌کنید.

درآمد اسانید استادبانک

اما اساتید استادبانک چطور می‌توانند تعداد ستاره‌های خود را افزایش دهند؟ در ادامۀ این بخش، به این سؤال پاسخ خواهیم داد.

نحوۀ افزایش ستاره‌های اساتید 

همان طور که در مقالۀ “همه چیز در مورد ستاره اساتید” اشاره کردیم، کارشناسان استادبانک، در مرحلۀ تایید صلاحیت متقاضی تدریس خصوصی، بر اساس معیارهای مشخصی، تعداد ستاره‌هایی را از ۱ تا ۵، به او تخصیص می‌دهند.

در ادامۀ همکاری، ستارۀ استاد می‌تواند افزایش پیدا کند. تیم ارزیابی استادبانک، عملکرد اساتید را به صورت دوره‌ای بررسی می‌کند. در صورتی که استاد، واجد شرایط باشد، تعداد ستاره و در نتیجه قیمت تدریس خصوصی او افزایش پیدا خواهد کرد. 

افزایش ستاره بر اساس فاکتورهای زیر صورت می‌گیرد:

 • امتیاز رتبه‌بندی اساتید و ادامه‌دار بودن کلاس‌ها
 • نظرات ثبت شده در پروفایل استاد 
 • نداشتن سابقه تخطی
 • تعداد دفعات انتخاب استاد توسط شاگردان
 • رزومۀ استاد
 • همخوانی رزومۀ او با رزومۀ اساتیدی که ستارۀ بالاتری دارند

اساتید می‌توانند با ارسال تیکت، درخواست خود را مبنی بر افزایش ستاره ثبت کنند. کارشناسان استادبانک در اولین فرصت این درخواست را بررسی می‌کنند. در صورتی که استاد واجد شرایط باشد، ستارۀ او افزایش پیدا خواهد کرد.  

کافیست همانند تصویر زیر، از قسمت تیکت پشتیبانی، درخواست افزایش ستارۀ خود را ثبت کنید.

مرحله دوازدهم استخدام معلم خصوصی در استادبانک

موانع رشد اساتید در استادبانک

در بخش‌های قبل، راهکارهایی را برای رشد معلمان خصوصی به لحاظ افزایش تعداد درخواست‌ها و افزایش قیمت تدریس خصوصی در استادبانک ارائه کردیم. اما نکاتی نیز وجود دارند که عدم رعایت آن‌ها، موانع بسیار جدی را در مسیر موفقیت اساتید ایجاد خواهد کرد. در این بخش به سه نکتۀ بسیار مهم در این زمینه اشاره کرده‌ایم.

۱. عدم تمایل به همکاری بلند مدت با استادبانک

یکی از موانع اصلی رشد در استادبانک، نگاه کوتاه مدت معلم، به همکاری با استادبانک است. این دیدگاه باعث می‌شود که استاد انگیزۀ کافی برای تلاش و پیشرفت در این سیستم را نداشته باشد.

استادی که تمایل به همکاری بلند مدت در زمینۀ تدریس خصوصی دارد، تلاش می‌کند تا تمامی نکاتی را که در بخش‌های قبل، در رابطه با رشد در استادبانک مطرح شد، رعایت کند، از جمله:

 • تهیۀ پروفایل جذاب و کامل و به روز رسانی دائم آن
 • تلاش برای بهبود عملکرد خود در تدریس خصوصی
 • مطالعۀ منابع دست اول در رشتۀ مورد نظر
 • تلاش برای افزایش امتیاز رتبه‌بندی
 • کسب گواهینامۀ دورۀ اخلاق حرفه‌ای تدریس خصوصی
 • تلاش برای افزایش تعداد ستاره‌ها و بالا رفتن قیمت تدریس خصوصی
 • رعایت قوانین استادبانک و غیره

همۀ این‌ موارد، از جمله نکاتی هستند که در صورت عدم تمایل به همکاری بلند مدت با استادبانک، ممکن است از سوی استاد نادیده گرفته شوند و در نتیجه نه تنها پیشرفتی صورت نخواهد گرفت، بلکه پس از مدتی، استادبانک همکاری خود را با معلم قطع خواهد کرد.

بنابراین تنها اساتیدی می‌توانند به پیشرفت‌های چشمگیر در استادبانک دست پیدا کنند که در وهلۀ اول نگاه بلند مدتی نسبت به همکاری خود با استادبانک داشته باشند.

۲. عدم رعایت نظم در جنبه‌های مختلف آن

یکی از مهم‌ترین شرایط ادامۀ همکاری سامانۀ تدریس خصوصی استادبانک با اساتید، داشتن نظم در زمینه‌های زیر است:

 • نظم مالی و تسویه حساب کاملا منظم با استادبانک
 • پاسخگویی به درخواست‌های ارسال شده برای استاد
 • پاسخگویی به تماس‌های تیم پشتیبانی استادبانک
 • تعیین وضعیت درخواست‌ها
 • ثبت گزارش تمامی کلاس‌های برگزار شده

نداشتن نظم در هر یک از این موارد، منجر به کاهش اعتماد کارشناسان استادبانک به استاد مورد نظر خواهد شد و احتمال قطع همکاری با او را افزایش خواهد داد.

به طور کلی تنها اساتیدی می‌توانند در سیستم استادبانک ماندگار شوند که خود را متعهد به رعایت نظم در تمامی این موارد بدانند.

۳. شفاف نبودن عملکرد استاد در سیستم استادبانک

یکی از مهمترین موانع رشد در استادبانک داشتن سابقۀ تخطی از سوی استاد و شفاف نبودن عملکرد او در فرآیند همکاری با استادبانک است.

مثال‌هایی از تخطی برخی اساتید در استادبانک عبارتند از:

× معلم پس از برگزاری چند جلسه با شاگرد، به منظور عدم پرداخت سهم استادبانک، تصمیم می‌گیرد که ادامۀ جلسات را خارج از سیستم استادبانک برگزار کند.

× معلم، به صورت عمدی برخی از جلسات برگزار شده با شاگرد را در سیستم ثبت نمی‌کند.

× شاگردِ سال گذشته، مجددا برای سال تحصیلی جدید، به استاد مراجعه می‌کند. استاد به جای ارجاع این شاگرد به سیستم، جلسات جدید را خارج از سیستم استادبانک برگزار می‌کند.

همۀ این موارد، منجر به کاهش تعداد جلسات ثبت شدۀ استاد در سیستم می‌شود. این موضوع نشانه‌ای از ضعف عملکرد او در نظر گرفته می‌شود و می‌تواند در طولانی مدت، منجر به قطع همکاری استادبانک با این فرد شود. نتیجۀ این نوع رفتار در کوتاه مدت نیز، کاهش امتیاز رتبه‌بندی و در نتیجه حذف شدن پروفایل استاد از جایگاه‌های برتر سایت خواهد بود.

استادبانک، معتبرترین پلتفرم جذب و آموزش معلمان خصوصی در کشور

در این مقاله از مجله اساتید استادبانک، دو معیار مهم برای رشد اساتید در استادبانک را معرفی و راهکارهایی را برای دستیابی به موفقیت هر چه بیشتر در زمینۀ تدریس خصوصی ارائه کردیم. همچنین سه مورد از مهم‌ترین موانع رشد اساتید در استادبانک را مورد بررسی قرار دادیم.

در آیندۀ نزدیک، دوره‌هایی تحت عنوان “نحوۀ فعالیت به عنوان معلم خصوصی در استادبانک” و “رشد اساتید در استادبانک” ارائه می‌شود، که در این دور‌ه‌ها نکات مطرح شده را با جزییات بیشتری در اختیار شما همکاران عزیز قرار خواهیم داد.

در صورتی که هنوز به جمع اساتید استادبانک نپیوسته‌اید، کافیست شرایط همکاری با استادبانک را مطالعه کرده و فرم ثبت نام معلم خصوصی را تکمیل کنید، تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

همچنین از طریق شمارۀ ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید و سؤالات خود را در زمینۀ استخدام معلم خصوصی مطرح کنید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.

لطفا دیدگاه‌های خود را در مورد فعالیت در استادبانک به عنوان معلم خصوصی در انتهای همین مقاله با ما در میان بگذارید.

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

 • الهه اسدی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱

  واقعا عالی هستین ….
  به امید موفقیت های روزافزون

  0 پاسخ
 • مژگان خلیلیان
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  مطالب بسیار عالی بود و ممنون از سیستم بسیار منظم و عالی استادبانک

  0 پاسخ
 • محمد خراسانی
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام من معلمم، چطور باید در سایت شما عضو شوم؟

  1 پاسخ
 • حمید یحیائی
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

  تشکر از استادبانک

  0 پاسخ
 • فرزانه سیفی
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب . سپاس از مطالب مفیدتون . ضمن تایید مطالب گفته شده ، پیشنهاد میدم در صورت امکان ، اگر انتخاب استاد به کارشناسان استادبانک واگذار شد، اساتیدی معرفی شوند که کمتر شناخته شده هستند و بخاطر تدریس در مقطع محدودتر، درخواست کمتری داشتند، تا فرصت برای نشان دادن تجربه و مهارت دیگر اساتید هم، بیشتر شود و بتوانند با افزایش تعداد جلسات، اعتماد دانش اموزان بیشتری را جلب کنند.سپاسگزارم

  0 پاسخ
 • سعید رضایی جم
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  عالی بود

  0 پاسخ
 • فاطمه امیرفتحی
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب . از همکاری با استاد بانک بسیار راضی هستم .ممنون از زحماتتون و نظم خیلی خوب مجموعه

  0 پاسخ
 • شهین یوسفی نیا
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام مطالعه شد چندسوال پیش امده واسه من اگر اجازه بدین زنگ بزنم پس از پاسخ گویی نظرات کلی خود را خواهم نوشت با تشکر

  0 پاسخ
 • علی نبوی
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  بسیار مفید فایده بود ، ممنون از راهنمایی شما و خداقوت به تیم استادبانک

  0 پاسخ
 • رضا فدایی
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و احترام
  ممنون از تیم حرفه ای و زحمتکش استاد بانک و ممنون ازتوضیحات کامللتون.

  0 پاسخ
 • رضوانه پریان فر
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  عالی بود و تمام تلاش ینده برای تحقق این اهداف هست

  0 پاسخ
 • الهام توللی
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام، ویدیو و مطالب مفید بودند به نکات خوبی اشاره شده بود در خصوص افزایش جذب شاگردان خصوصی
  تشکر از تیم شما🌻

  0 پاسخ
  • سارا سراجی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام بر خانواده ی استاد بانک
   با تشکر از مطالب مفید و ارزنده
   امیدوارم بتوانم در این حیطه موفقیت های لازم را کسب کنم .

   0 پاسخ
 • فاطمه محمدی
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  باعرض سلام واحترام طاعاتتون قبول باشه
  ممنون از زحماتتون، برنامه ریزی و ارسال پیامک ها
  فقط یک انتقاد دارم. چون اشخاص مشغله کاری دارند دائما نمی توانند ‌‌همراهشون را بررسی کنند
  و شاگرد سریعا استاد دیگه را انتخاب می کنه توی چند ماه اخیر دو الی سه بار دیر همراهم را بررسی کردم و شاگرد استاد دیگری را انتخاب کرده البته اشکالی نداره
  ولی شما ی راه ‌و طریقی را انتخاب کنید که اگر استاد همراهش را برسی نکرد شاگرد را از دست ندهد , و مسئولان استادبانک فکر نکنند اسناد نمی‌خواهد شاگرد را انتخاب کند.
  ممنون از راهنمای‌ها و زحمت‌هایی که متقبل می شوید.

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با عرض سلام و ادب خدمت شما همکار گرامی
   تنها راه اطلاع رسانی به اساتید در رابطه با درخواست شاگرد، تلفن همراه است و در حال حاضر راه دیگری برای این موضوع وجود ندارد. از آنجا که شاگردان انتظار دارند در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ درخواست کلاس خصوصی خود را دریافت کنند، بنابراین در صورتی که استاد وضعیت درخواست را در زمان مناسب مشخص نکند، به ناچار این درخواست توسط استاد دیگری پذیرفته می‌شود.

   0 پاسخ
  • فرزانه سیفی
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

   من هم با نظر ایشان کاملا موافقم

   0 پاسخ
 • ساره محمدیاری
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام
  خیلی ممنون به خاطر توضیحات مفیدتون
  امیدوارم ما هم تو استاد بانک پیشرفت کنیم.
  ارزوی پیشرفت روز افزون برای استاد بانک دارم.

  0 پاسخ
 • حسین خسروی فرد
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  باسلام
  بابت مطالب مفیدی که بیان کردید از شما و مجموعه بزرگ استاد بانک کمال تشکر و قدردانی را دارم.

  0 پاسخ
 • سیده رقیه میرباقری
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و سپاس از توضیحات کامل شما. بسیار موثر بود. متشکرم

  0 پاسخ
 • مینا کمایی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام ممنون از توضیحات مدیر عامل محترم و مقاله ی مفید و جامع تدوین شده .
  متاسفانه روند رشد اساتید در استاد بانک به نظر بنده کمی کند میباشد و معرفی شاگرد بالاخص در درس عربی بسیار کم است .

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام و احترام
   همان طور که در مقاله هم اشاره شد، علاوه بر عملکرد خوب استاد، تعداد درخواستهای که برای استاد ارسال می‌شود روی افزایش ستاره استاد تاثیر دارد.

   بنابراین اگر استاد عملکرد عالی داشته باشد ولی تعداد درخواست‌های ارسالی برای او، در ستارۀ فعلی کم باشد، امکان افزایش ستاره وجود ندارد.

   زیرا افزایش ستاره به معنی افزایش قیمت تدریس خصوصی استاد است و اگر استاد در ستاره فعلی شاگرد کافی نداشته باشد، در ستارۀ بالاتر درخواست‌های او بسیار کمتر خواهد بود.

   به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اولا نکاتی را که در مورد افزایش تعداد درخواست‌ها در مقاله بیان شده، به دقت مطالعه فرمایید.
   ثانیا، از زمان‌هایی (مانند زمان امتحانات) که تعداد درخواست‌های ارسالی زیاد می‌شود، نهایت استفاده را ببرید و تا حد امکان این درخواست‌ها را رد نکنید.

   0 پاسخ
 • مریم دیناروندی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و درود
  ان شاء الله سعی می شود با به کارگیری این مطالب مفید ، به پیشرفت کاری خود کمک کنم.

  0 پاسخ
 • مریم دیناروندی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و درود
  مطالب آموزنده و مفید بود.

  0 پاسخ
 • حمید رضا تاجیک داودی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  بسیار عالی. امیدوارم بتوانم بیش از پیش با این مجموعه ارزشمند همکاری داشته باشم. خدا قوت

  0 پاسخ
 • حبیبی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و سپاس
  ممنون از زحمات عزیزان بابت مطالب مفید ارائه شده سپاسگزارم

  0 پاسخ
 • فرزانه تیموری
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  عرض سلام و ادب
  از تمام تلاش مجموعه استاد بانک تشکر و قدر دانی میکنم و مجموعه را یک مجموعه کامل می دانم.
  منتهای مراتب درخواست دارم که نسبت به تخفیف بابت تعداد جلسات دقت بیشتری داشته باشید زیرا من با تعداد کلاسهای بالا هنوز مشمول تخفیف نشده ام و درصد بالایی را استاد بانک از من کسر می کند.

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با عرض سلام و احترام

   استادبانک به ازای هر جلسۀ برگزار شده، ۲۵ درصد از هزینۀ کلاس را دریافت می‌کند. این رقم برای تمامی اساتید یکسان است و هیچ استادی در این زمینه مشمول تخفیف نمی‌شود.

   0 پاسخ
 • حسین
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام
  دو نکته
  اول اینکه عدم برگزاری جلسات بیشتر لزوما به معنی دور زدن استادبانک نیست .خب خیلی از کلاسها تک جلسه ای هستند بخصوص کلاسهاییکه در ایام امتحانات برگزار میشوند.

  دوم اینکه پیگیری کلاسهای بعدی بعهده موسسه هست. اما استاد بانک اینکار را تماما بر عهده استاد گذاشته است.

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام وعرض ادب خدمت شما همکار عزیز

   در مورد درخواست های تک جلسه ای، این موارد جزو درخواستهای شب امتحانی در نظر گرفته می‌شوند و شاگرد این مورد را با استادبانک در میان می‌‌گذارد. بنابراین این درخواستها در فرمول امتیاز رتبه بندی محاسبه نمی‌شود و اساتید نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.

   در مواردی که شاگرد قصد ادامۀ کلاس‌ها را داشته است، اما به صورت تک جلسه‌ای خاتمه خورده‌اند، این درخواست‌ها وارد فرآیند بررسی کارشناسان می‌شود. در صورتی که تخطی از سوی استاد صورت نگرفته باشد، این درخواست نیز در امتیاز رتبه بندی محاسبه نمی‌شود.

   در رابطه با پیگیری کلاس‌ها،
   استادبانک از طریق ارسال پیامک تخفیف و روش‌های دیگر، شاگردان را به درخواست کلاس ترغیب می‌کند.
   اما بعد از برگزاری جلسه اول، از آن جا که شاگرد نیازهای درسی خود را در وهلۀ اول با معلم مطرح می‌کند، پیگیری کلاس‌های بعدی توسط استاد بسیار مؤثرتر خواهد بود و احتمال ادامه دار شدن کلاس‌ها را بیشترمی‌کند.
   بسیاری از اساتید موفق استادبانک، از این روش برای هماهنگی با شاگرد برای برگزاری جلسات بعد استفاده می‌کنند.

   0 پاسخ
 • حسین رستمی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سپاااااس🙏🌹

  0 پاسخ
 • رضا محمدجانی حسب
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  ممنونم.عالی بود.امیدوارم بتونم بخوبی درآمدمو تو این حرفه بالا ببرم

  0 پاسخ
 • حسین پوراسماعیل
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام بر خانواده استاد بانک .مطالب مفید وجامع بود

  0 پاسخ
 • هما منصوری
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام،مطالب جامع و مفید بود
  اما به نظر من علاوه بر این موارد که از جانب اساتید باید مورد توجه قرار بگیره، موارد دیگری هست که روی عملکرد ما تاثیرگذار هست اما تحت کنترل ما نیستند،
  برای مثال اگر از هر شاگرد در زمان ثبت درخواست و شروع کلاس خواسته بشه یک فرمی رو مشابه قرارداد که شامل مواردی مثل قوانین لغو و جابجایی کلاس و همچنین پرداخت هزینه قبل از جلسه و… هست، پر کنه، قطعا جلسات منظم تر، مشکلات بین ما و شاگرد کمتر و در نهایت زمینه برای پیشرفت و بالاتر رفتن تعداد جلسات فراهم خواهد شد.
  ممنون از زحمات تیم استاد بانک.

  0 پاسخ
  • شیما قهرمانی راد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام
   ممنون از توضیحات خوبتون

   0 پاسخ
 • رضوان دهقانی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و تقدیم احترام

  توضیحات بسیار عالی و جامع بود. برای بنده باعث افتخار است که بعنوان عضو کوچکی در این مجموعه فرهیخته و در کنار اساتید توانمند مشغول فعالیت هستم.
  با آرزوی پیشرفت و موفقیت های روزافزون برای مجموعه و همه ی همکاران عزیز.

  0 پاسخ
 • مرتضی پیرهادی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  باسلام و احترام ،
  از توضیحات جامع شما سپاسگزارم .
  بااحترام ،
  پیرهادی

  0 پاسخ
 • سارامیرزایی سموات
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام درود
  مطالب تکمیل و قابل فهم هست، و زمانی که این مطالب رو در اختیار استاد میگذارید، باعث آگاهی وتجربه بیشتر می شود.
  نقدی دارم درمورد مساله(معاف است)

  بیشتر دانش آموز هایی که برای بنده معرفی شدن شب امتحانی بودند و فقط درخواست رفع اشکال راداشتند که بیشتر از ۲,۳ جلسه بیشتر طول نمیکشد و همین باعث میشه که کارشناسان فکر کنند قصور از طرف استاد بوده و کلاس ها ادامه دار نشده، و به همین دلیل زمانی که استاد خاتمه را ثبت میکند، از طرف کارشناسان زمان میبره تا (معاف است) را ثبت کنند تا دانش آموز جدید معرفی گردد. همین موضوع باعث میشود در صف انتظار دانش آموز باشیم.
  در نهایت کمال تشکر را دارم از این تیم و کارشناسان بزرگوار ؛ با آرزوی موفقیت 🙏🌹

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام وعرض ادب خدمت شما همکار عزیز
   در زمان‌های پیک کاری استادبانک، ممکن است کارشناسان برای بررسی درخواست‌های معاف به زمان بیشتری نیاز داشته باشند. در سایر زمان‌ها، معاف بودن درخواست، به سرعت ثبت می‌شود.

   اما نکته‌ای که تمامی اساتید باید در نظر داشته باشند این است که تمامی درخواست‌های شب امتحانی و درخواست‌هایی که برای آن‌ها هیچ جلسه‌ای برگزار نشده است به صورت پیش فرض معاف هستند.

   تنها در صورتی که کارشناسان تشخیص دهند که از سوی استاد تخطی صورت گرفته است، یا عملکرد ضعیف او باعث لغو کلاس‌ها شده است، این درخواست‌ها از حالت معاف خارج می‌شوند و در امتیاز رتبه بندی محاسبه خواهند شد.

   0 پاسخ
 • محسن رافی خداپرست
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  Hey there,
  The video was comprehensive, direct and informative.
  Thank you

  0 پاسخ
  • نداآقائی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام و عرض ادب
   از نظر بنده مجموعه استاد بانک از بهترین و اصولی ترین مجموعه هایی است که من در طی ۱۲ سال تدریس باهاشون همکاری داشتم و عضوی از این مجموعه بودن برای من افتخاری است.

   0 پاسخ
 • پگاه بداغي روزبهاني
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  راستش من تازه که به عنوان استاد در استادبانک شروع به کار کردم، بینهایت انگیزه داشتم که خودم رو رشد بدم. خیلی خیلی زیاد. سعی میکردم تمام تلاشم رو برای شاگردها بکنم و تمام قوانینی که گفتید رو رعایت کنم تا زودتر از دوستاره، به سه ستاره برسم. اما انقدر این روند کند به نظرم رسید که کاملا مایوس شدم.

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام و عرض ادب خدمت شما همکار عزیز
   همان طور که در مقاله هم اشاره شد، علاوه بر عملکرد خوب استاد، تعداد درخواستهای که برای استاد ارسال می‌شود روی افزایش ستاره استاد تاثیر دارد.

   بنابراین اگر استاد عملکرد عالی داشته باشد ولی تعداد درخواست‌های ارسالی برای او، در ستارۀ فعلی کم باشد، امکان افزایش ستاره وجود ندارد.

   زیرا افزایش ستاره به معنی افزایش قیمت تدریس خصوصی استاد است و اگر استاد در ستاره فعلی شاگرد کافی نداشته باشد، در ستارۀ بالاتر درخواست‌های او بسیار کمتر خواهد بود.

   به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اولا نکاتی را که در مورد افزایش تعداد درخواست‌ها در مقاله بیان شده، به دقت مطالعه فرمایید.
   ثانیا، از زمان‌هایی (مانند زمان امتحانات) که تعداد درخواست‌های ارسالی زیاد می‌شود، نهایت استفاده را ببرید و تا حد امکان این درخواست‌ها را رد نکنید.

   0 پاسخ
 • فرید حیدرنیا
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و عرض ادب
  پیشنهاد میکنم که به دروس ضریبی تعلق گیرد ، بعنوان مثال درس ریاضی عمومی ۱ قطعا تعداد جلساتی کمتر نیاز دارد نسبت به ریاضی نهم یا دهم و… ، چون اصولاً دانشجو با دو یا سه جلسه رفع اشکال میشود . بنابراین اساتیدی که مقاطع بالا تر هم کار میکنند نسبتا دارای امتیاز کمتری هستند .

  0 پاسخ
  • عباس ربیعی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

   به نکته درستی اشاره کردید.
   تایید می کنم سخن شما را.

   0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با عرض سلام و ادب خدمت شما همکار عزیز
   هر مقطع تحصیلی، امتیاز رتبه‌بندی ویژۀ خود را دارد. ممکن است استادی در مقاطع مختلف تحصیلی تدریس داشته باشد. بنابراین امتیاز رتبه‌بندی او در هر مقطع به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. برای محاسبۀ آن از فرمول “نسبت تعداد جلسات واریز شده در آن مقطع تحصیلی به تعداد شاگردان استاد در همان مقطع”، استفاده می‌شود.
   بنابراین امتیاز رتبه بندی اساتید هر مقطع، تنها با اساتید همان مقطع مقایسه می‌شود تا به این ترتیب در حق اساتیدی که مقطع آن نیاز به جلسات کمتری دارد اجحاف نشده باشد.

   0 پاسخ
 • علیرضا آقاجانلو
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  به نام خدا
  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت و مجموعه خوب و کارشناسان استاد بانک
  بنده کاملا با نحوه عملکردتان اعتماد و احترام قائلم و به نظرم یکی از کامل ترین و مورد اطمینان ترین موسسه آموزشی در سطح کشور می باشید.

  0 پاسخ
 • پروانه حسینی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  باسلام .با ارزوی موفقیت های بیشتر مجموعه استادبانک .توضیحات بسیارعالی بود .امیدبه تلاش بیشتر و رسیدن به اهداف برتر استادبانک.

  0 پاسخ
 • فاطمه
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سپاس از لطف و توجه شما بزرگواران به پیشرفت اساتید مثل همیشه بسیار استفاده کردم 😊🙏🏻

  0 پاسخ
  • نجمیه رستمی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

   سلام و ادب به خانواده استاد بانک
   واقعا مثل یک خانواده در کنار هم می‌توانیم پیشرفت کنیم و ماندگار باشیم سپاس از همراهی شما.

   0 پاسخ
 • فاطمه امینی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام. جامع بودن توضیحات خیلی خوبه ولی همیشه شرایطی استثنا پیش میاد که مثلا استاد نمیتونه کلاس رو به هر دلیلی قبول کنه و همین امر باعث میشه فعالیتش کم باشد در صورتی که نمی‌خواسته این طوری باشه.

  0 پاسخ
 • ساجده سادات هاشمی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  این پلتفرم یک حوزه ی بسیار عالی و تمیز و مفید رو برای کسایی ایجاد کرده که دوست دارند درآمدزایی مستقل و آزاد داشته باشند.
  بسیار از این بابت خرسندم که با این سایت آشنا شدم و روز به روز دارم رشد میکنم
  سپاس از مدیریت محترم استاد بانک
  و مشاورین عزیز

  0 پاسخ
 • سپیده جوهری
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  من بااینکه شاید کمتر از ۶ماه باشما همکاری میکنم حدود ۴۸ جلسه داشتم که همه راضی بودن اما فقط یک ستاره گذاشتید و درامدم هیچ تغییری نکرد
  اما عملکرد پشتیبان ها واقعا عالیه.

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام و احترام
   همان طور که در مقاله هم اشاره شد، علاوه بر عملکرد خوب استاد، تعداد درخواستهای که برای استاد ارسال می‌شود روی افزایش ستاره استاد تاثیر دارد.

   بنابراین اگر استاد عملکرد عالی داشته باشد ولی تعداد درخواست‌های ارسالی برای او، در ستارۀ فعلی کم باشد، امکان افزایش ستاره وجود ندارد.

   زیرا افزایش ستاره به معنی افزایش قیمت تدریس خصوصی استاد است و اگر استاد در ستاره فعلی شاگرد کافی نداشته باشد، در ستارۀ بالاتر درخواست‌های او بسیار کمتر خواهد بود.

   به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اولا نکاتی را که در مورد افزایش تعداد درخواست‌ها در مقاله بیان شده، به دقت مطالعه فرمایید.
   ثانیا، از زمان‌هایی (مانند زمان امتحانات) که تعداد درخواست‌های ارسالی زیاد می‌شود، نهایت استفاده را ببرید و تا حد امکان این درخواست‌ها را رد نکنید.

   0 پاسخ
 • معصومه یداللهی حیدرآبادی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و احترام
  مقاله مذکور با دقت مطالعه گردید و نکات لازم و مهمی در مقاله مطرح گردید که میتواند کمک زیادی به پیشرفت اساتید در هر زمینه ای از جمله اخلاقی و حرفه ای اساتید کند.
  من بعنوان مدرس در دو مقطع متوسطه اول و دوم در دروس علوم نهم و زیست شناسی در سه سال تحصیلی و همچنین کنکوری بسیار خرسندم که با مجموعه استاد بانک بیش از سه سال همکاری میکنم و دوست دارم در زمینه تدریس به پیشرفتهایی از جمله موفقیت دانش آموزانم برسم تا آنها هم کاملا از پیشرفت خود راضی باشند…

  در کنار همه ی اینها انتظاراتی هم ما از مجموعه ی شما داریم که به لحاظ افزایش ستاره در پروفایل مدرس مخصوصا با توجه به نظم و دقت و رزومه ی علمی و تحصیلی و نهایتا تمام اخلاق حرفه ای که مدرس دارد تغییراتی اعمال گردد و خود این موضوع میتواند انگیزه ی بیشتری به مدرس بدهد که با علاقه و رقابت سالم در کار خویش به رضایتمندی برسد.
  در پایان از زحمات تمام همکاران در این مجموعه بزرگ و بویژه اطلاع رسانی از طرف شما به اساتید سپاسگزارم. با آرزوی موفقیت برای همه ما.

  0 پاسخ
 • مریم شهسواری
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با تشکر از استاد بانک جهت شفاف سازی سیستم و بازگو کردن مسائل مهم و ارزشمند

  0 پاسخ
 • محمد رحیم گیلانی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  عزیزان استاد بانک با سپاس از زحمات شما ویدئو و متن را با دقت بررسی نمودم

  0 پاسخ
 • محمد خادمی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  مطالب بسیار جالب و ارزشمندی مطرح شد و همگان را به مطالعه ی آن توصیه می کنم

  0 پاسخ
 • ملیحه بلوریان
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  درود و ادب واقعا جا داره تشکر کنم از سیستم عالی استاد بانک امیدوارم بتونم روز به روز با یادگیری از شما و تلاش روزافزونم هم به شما و دانش اموزان خدمت کنم و هم رضایت شغلی خودم رو بالا ببرم

  0 پاسخ
 • محمود میکائیلی نمین
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  درود . بسیار خوب بود و استفاده کردیم

  0 پاسخ
 • مهتاب مدنی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  متاسفانه درخواست هایی که برای من ارسال می شود عموما مربوط به مناطقی در سطح شهر می باشند که من امکان رفتن ندارم. و به ندرت از جانب مناطقی که من در رزومه ی خود مشخص کرده ام درخواست می رسد.
  گاهی هم درخواست شاگرد آقا به صورت حضوری برای من ارسال می شود، که تا جایی که من به یاد دارم این مساله خلاف قوانین استاد بانک است اما همچنان درخواست شاگرد حضوری آقا ارسال می شود.

  0 پاسخ
  • آکادمی اساتید استادبانک
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با عرض سلام و ادب خدمت شما همکار گرامی
   در پاسخ به اولین مورد، همان طور که شما نیز مطلع هستید، تعداد درخواست‌های کلاس خصوصی، در برخی از مناطق کشور، در مقایسه با سایر مناطق، بسیار کمتر است.

   به همین دلیل در صورت عدم وجود درخواست در منطقۀ تعیین شده توسط استاد، کارشناسان استادبانک، به منظور فراهم کردن فرصت تدریس برای همۀ اساتید، درخواست‌هایی را در نزدیک‌ترین مکان ممکن، برای استاد ارسال می‌کنند.

   در چنین شرایطی استاد این اختیار را دارد که درخواست ارسال شده را رد کند یا بپذیرد.

   همچنین برای اینکه پذیرفتن درخواست‌ها در مناطق دورتر، برای استاد صرفۀ اقتصادی داشته باشد، استاد می‌تواند در منطقۀ مورد نظر، چند شاگرد داشته باشد.

   در پاسخ به دومین نکته، استادبانک تنها در یکی از حالت‌های زیر درخواست شاگرد آقا را برای مدرس خانم ارسال می‌کند:
   ۱. شاگرد آقا در مقطع ابتدایی یا متوسطه اول باشد.
   ۲. والدین شاگرد روی معرفی معلم خصوصی خانم تاکید داشته باشند.
   ۳. استاد اعلام کرده است که با پذیرش شاگرد آقا مشکلی ندارد.
   ۴. شاگرد درخواست برگزاری کلاس آنلاین داشته باشد.

   در هر یک از این حالات، استاد خانم این اختیار را دارد که درخواست ارسال شده را رد کند.

   0 پاسخ
 • سمیرا روستایی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  مطالب بسیار مفید بود و سپاس از توضیحات کامل شما
  خدا قوت

  0 پاسخ
 • فاطمه سلطانی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  ممنون بابت توضیحاتتون خیلی عالی بود انشالله همگی موفق و سلامت باشید

  0 پاسخ
 • وحید
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  مطالب خوبی بود

  0 پاسخ
 • سعیده سادات سیدی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با عرض سلام و ادب
  مطالب این مقاله بسیار بسیار مهم و کاربردی بود.
  به نظر بنده نیاز هست که این موارد هرچند گاهی یادآوری بشن چون بسیار مهم و ارزشمند هستن .
  من با وجود ۱۶ سال سابقه تدریس در درس زبان ؛ باز هم خیلی از مطالبتون لذت بردم و سعی کردم نکاتی رو یادداشت برداری کنم .
  تمام تلاشم رو میکنم که از این تجربه ۱۶ ساله به بهترین نحو در اداره کلاس هام در سیستم استاد بانک بهره ببرم و در مدتی کوتاه جز اساتید برتر استاد بانک بشوم.
  با تشکر از مطالب خوبتون

  0 پاسخ
  • شیما قهرمانی راد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

   با سلام
   ممنون از توضیحات مفید و عالی شما که خیلی از سوالاتی که در ذهنمان داشتیم پاسخ دادید . شما همیشه خیلی عالی و با دقت همه چیز را بیان میکنید و جایی سوالی نمیگذارید

   0 پاسخ
 • محسن درمحمدی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  خیلی خوب بود

  0 پاسخ
 • مهرناز سادات افسری
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  من تمامی مطالب این مقاله را مطالعه کردم و تا به اینجا با رعایت تمامی این نکات افزایش ستاره و درآمد و تعداد شاگردان رو در سال‌های همکاری با استاد بانک تجربه کردم و امید به پیشرفت‌های بیشتری هم دارم.

  0 پاسخ
 • مرتضی پشمی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  بسیار کامل و عالی

  0 پاسخ
 • فرشته ستاريان
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  بسیارعالی
  موافقم

  0 پاسخ
 • میلاد امیری
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  بسیار مطالب مفید و آموزنده ای گفته شد، و بالطبع با انجام این مطالب میتوان در بلندمدت به درآمدهای بسیاری رسید

  0 پاسخ
×
ثبت نام به عنوان معلم خصوصی